Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem tudok...

Mit csináljak? Nem tudok nyugodtam k. akilni sem, akkor a forgalom a nálunk. Mikor meg nincs itt senki akkor tesóm egyszerüen felrángat a wc-ről!

Figyelt kérdés

Komolyan mondom megörülök. Egész nap ugy kellett wc-znem hogy az nem igaz ,de idegen helyek nem tudok. Alig vártam hazajöjjek,erre a tesóm barátai sorba adták át a kilincset és ugy meg nem tudok k.akilni hogy itt bandáznak az elöszobába. Nemrég elmentem,na mondom akkor elmegyek wc-re. Egy 10 perce trónolok amikor a tesóm jön h neki hú de kell pisilni és szószerint felrángatott a wc-ről,letolt gatyával kilökött a wc-ről mert neki pisilni kell.


Mindjárt elsírom magam az idegtől h ilyen tapló. Anyámnak meg hiába szólok hogy szóljon tesómnak h ne hívja ide mindig a barátait,amikor nincs itthon ugyanugy jönnek.


2012. febr. 27. 20:17
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
egyébként 15/L vagyok,tesóm pedig 19/L
2012. febr. 27. 20:19
 2/25 anonim ***** válasza:
17%

lány vagy fiú vagy?


ha fiú akkor ne szégyelld, hogy wc-én ülsz, ha csaj vagy már gázosabb a szitu

2012. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
72%
látom lány vagy , vágd pofán tesódat, mi a faszt rángat ki a wcről
2012. febr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
De most milyen már.. olyan egy alpári... :( nem tudom minek csinálja ezt velem... Még most is rajtam röhög! :( Ideges vagyok rá,de ő sokkal jobban tud verekedni mint én :(
2012. febr. 27. 20:22
 5/25 anonim ***** válasza:
32%
Menj le az utcára , keress egy bokrot ,vigyél magaddal wc-papírt, és kész. Az ősemberek is így csinálták.
2012. febr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Szerinted ha idegen helyen nem tudok vagy ugy ha van itt vki akkor majd az utcán menni fog?
2012. febr. 27. 20:28
 7/25 anonim ***** válasza:
68%
Tegyél fel zárat. Mi azért nyitunk egymásra, mert mert belül van a kapcsoló (nem látni, hogy fel vagy lekapcsolt állapotban van-e) és nappal nem látni a fényt, ha van bent valaki. Volt mikor valaki hazajött egy hosszabb távollétből és betámadta a WC-t szerencsétlen meg nézett nagy szemekkel, h mért zargatjuk a WC-n. NYITVA-ZÁRVA papírt nem tolerálta senki, így maradtunk a zárnál.
2012. febr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
3%
Csak jó az a bokor ugyi?
2012. febr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Nálunk látszik is hogyha van benn a wc-n a valaki. De az is más lett volna ha rám nyit és csak nézünk egymásra,de ő szó szerint felrángatott engem onnan és kilökött a wc-ről! nagyon megalázó volt! Meg az hogy még most is röhög.

Kiváncsi leszek hogy majd akkor hogyan fog röhögni mikor megmondom anyámnak hogy mi történt. csak félek h akkor ezentúl ez rendszeres lesz.



Nem tudtam hogy az alapján kell pontozni ha vki válaszol egy kérdésre akkor egyből zöld kéz... Utolsó a te válaszod nekem egyáltalán nem volt hasznos...

2012. febr. 27. 20:44
 10/25 anonim ***** válasza:
19%
Legalább sikerült már?
2012. febr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!