Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem tudok...

Mit csináljak? Nem tudok nyugodtam k. akilni sem, akkor a forgalom a nálunk. Mikor meg nincs itt senki akkor tesóm egyszerüen felrángat a wc-ről!

Figyelt kérdés

Komolyan mondom megörülök. Egész nap ugy kellett wc-znem hogy az nem igaz ,de idegen helyek nem tudok. Alig vártam hazajöjjek,erre a tesóm barátai sorba adták át a kilincset és ugy meg nem tudok k.akilni hogy itt bandáznak az elöszobába. Nemrég elmentem,na mondom akkor elmegyek wc-re. Egy 10 perce trónolok amikor a tesóm jön h neki hú de kell pisilni és szószerint felrángatott a wc-ről,letolt gatyával kilökött a wc-ről mert neki pisilni kell.


Mindjárt elsírom magam az idegtől h ilyen tapló. Anyámnak meg hiába szólok hogy szóljon tesómnak h ne hívja ide mindig a barátait,amikor nincs itthon ugyanugy jönnek.


2012. febr. 27. 20:17
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
nem... elég kemény is pedig a hasam... de hashajtót meg nem merek bevenni,mert mi van ha akkor hat ha menni kell suliba vagy ha vki van itt?
2012. febr. 27. 20:50
 12/25 anonim ***** válasza:
94%
Igyál meg fél deci étolajat, az rögtön hat :)
2012. febr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
14%

"kilökött a wc-ről! nagyon megalázó volt! Meg az hogy még most is röhög."


Én is! Csak a bénaságodon csodálkozom. Te sem vagy már kisbaba, hogy siránkozzál. Találj ki valamit, és vágj vissza neki . Legfeljebb jót bunyóztok.

2012. febr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

de ha verekszünk akkor én járok rosszabbul,nem akarok kék zöld foltokkal menni az iskolába.

Azon kívül h be köpöm anyukámnak nem tudok mit csinálni,csak aza baj ha megint délutános lesz ugyanugy meg fogja csinálni

2012. febr. 27. 20:58
 15/25 anonim ***** válasza:
97%
Kakilj bele az ágyába.Én komolyan ezt csinálnám.:)
2012. febr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
54%
Mit lehet 10 percet trónolni? Főleg, hogy egész nap annyira kellett...
2012. febr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
97%
Ti elhiszitek, hogy ez valós kérdés?? Nem esett még le, hogy kitalált szitu és unatkozik a kérdező?
2012. febr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is!!! Ezért veszít az oldal a színvonalból.
2012. febr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

A nagy dolog az nagy dolog, és ha ülni kell, akkor ülj nyugodtan. WC-re zárat tennék vagy riglit és ha benn vagyok, akkor bezárkóznék és akkor nem rángat senki sehova.

A nővérednek mondd meg, ha annyira pisilnie kell, hogy nem bír vele még pár percet várni, akkor intézze a kádba vagy a zuhanyzóba. De szerintem elég nagy lány már, hogy visszatudja tartani.

2012. febr. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Hát szerintem legközelebb használd a zárat, ne legyél ilyen életképtelen. :D

Ha nincs, akkor is elég egyszerű megoldani a dolgot, legalább megvan a program. :D

2012. febr. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!