Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem tudok...

Mit csináljak? Nem tudok nyugodtam k. akilni sem, akkor a forgalom a nálunk. Mikor meg nincs itt senki akkor tesóm egyszerüen felrángat a wc-ről!

Figyelt kérdés

Komolyan mondom megörülök. Egész nap ugy kellett wc-znem hogy az nem igaz ,de idegen helyek nem tudok. Alig vártam hazajöjjek,erre a tesóm barátai sorba adták át a kilincset és ugy meg nem tudok k.akilni hogy itt bandáznak az elöszobába. Nemrég elmentem,na mondom akkor elmegyek wc-re. Egy 10 perce trónolok amikor a tesóm jön h neki hú de kell pisilni és szószerint felrángatott a wc-ről,letolt gatyával kilökött a wc-ről mert neki pisilni kell.


Mindjárt elsírom magam az idegtől h ilyen tapló. Anyámnak meg hiába szólok hogy szóljon tesómnak h ne hívja ide mindig a barátait,amikor nincs itthon ugyanugy jönnek.


2012. febr. 27. 20:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
kamuuuuuuuu
2012. febr. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

nem kamu a kérdésem.

Azért voltam bent már 10 perce mert egész nap kellett kakilnom,és mindig visszatartottam és nem jött egyből.. na mind1.


Elmondtam anyukámnak mi történt,a tesómnak megmondta h nem jöhetnek ide a barátai ha ő nincs itthon,meg mondta h majd hétvégén a praktikerbe veszünk zárat.


Azon gondolkozom mivel tudnám megbosszulni tesómat

2012. febr. 28. 14:58
 23/25 anonim ***** válasza:
Elég dedós dolog beköpni anyucinak.De azért megértelek a nővéred tényleg egy tapló de én a helyedben tuti felpofoztam volna,vagy bemegyek a szobájában és szétszedem az egészet vagy nemtom..:D De állj ki magadért ne hagyd már,hogy így terrorizáljon. Azért mert erősebb ...basszus kit érdekel agyilag biztos te vagy érettebb! Ez kb 10 éves szint,hogy valaki nem tudja visszatartani a pisilést.
2012. febr. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2012. márc. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Basszus es meg en panaszkodom... Nagyon fura csaladok vannak ebben az orszagban.


Am tuti h szetszedtem volna a szobajat es utana ha wcznem kellett volna a wckefevel ultem volna a wcn es ha megprobal kirangatni pofantorlom vele xD


Btw azt hiszem a kopogas mara mar kiment a divatbol... Kerem alasan nem kellene ide semmi zar meg retesz csak a kis butykeinkkel megkopogtatni az ajtot. A kedvencem az amikor nyilvanos helyen a piros jelzes ellenere probaljak tokostol ramtepni az ajtot es olyankor kiszolok h foglalt es kopogni luxus?!

2012. márc. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!