Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tehetem be a saját...

Miért nem tehetem be a saját szobám ajtaját?

Figyelt kérdés
Szeretnék itthon tornázni, és nem tehetem be a szobám ajtaját mert ugye bár akkor hideg van, én pedig nem szeretném ha látnának mert akkor kicsúfolnak, és bármelyik napszakban csinálnám, látna valaki, vagy anya vagy apu, anya egész nap itthon van, így sem délelőtt sem délután nem tudom, apa este van itthon és állandóan a konyhában motoznak, és nem tudom zavartalanul csinálni, ha belekezdek gyorsan meg kell állnom aztán meg elmegy a kedvem az egésztől. Éjjel sem tudnám csinálni mert akkor meg az a baj hogy be van kapcsolva a számítógép! Mit tegyek?? 19 lány
2012. febr. 27. 21:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
17%
Súlyos problémák nyomasztanak...
2012. febr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%

Bocsi, hogy nem értem, de ha az ajtót bezárod hogy lesz hideg a szobádban?

Esetleg anyud ritmusa, amikor épp szunyókál, gépezik, kora reggel, amíg a fürdőben ténykedik????

2012. febr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
Betenni? Azt nem a Nyílászáró beépítő csinálja?
2012. febr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
57%
19 éves vagy? Tuti? Mert vagy te vagy nagyon gyerekes, vagy a szüleid, amennyiben komolyan írtad, hogy, ha meglátnak, kicsúfolnak. Az írásod többi része alapján inkább te vagy kicsit tehetetlenke.
2012. febr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
38%
Bele ne halj, de kifogásnak tökéletes.
2012. febr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
saját anyud és apud ugyan miért nevetne ki? inkább örülnek hogy nem fekszel meg nem gépezel egésznap hanem mozogsz
2012. febr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
7%
Bele ne halj, de kifogásnak tökéletes.
2012. febr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%

Te is csak a kifogásokat keresed, hogy ne kelljen megmozdulni.

" Éjjel sem tudnám csinálni mert akkor meg az a baj hogy be van kapcsolva a számítógép!"

Ezt magyarázd már meg!

2012. febr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

egyszerű: tornázz nyugodtan. eleinte 100%, h be fognak szólogatni, de 1-2 hónap és megszokják. már senkit nem fog érdekelni, h tornázol. ha jobb lesz az alakod, még irigykedni is fognak :)

sok sikert!

2012. febr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
19 évesen miért nem engedik hogy becsukd az ajtód? És ha lesz/van barátod, és átmegy, majd azt is nyitott ajtó mellett csináljátok? Fogd magad és csukd be azt az ajtót, ennyire ne hagyd már hogy korlátozzanak ilyen idősen.
2012. febr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!