Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tehetem be a saját...

Miért nem tehetem be a saját szobám ajtaját?

Figyelt kérdés
Szeretnék itthon tornázni, és nem tehetem be a szobám ajtaját mert ugye bár akkor hideg van, én pedig nem szeretném ha látnának mert akkor kicsúfolnak, és bármelyik napszakban csinálnám, látna valaki, vagy anya vagy apu, anya egész nap itthon van, így sem délelőtt sem délután nem tudom, apa este van itthon és állandóan a konyhában motoznak, és nem tudom zavartalanul csinálni, ha belekezdek gyorsan meg kell állnom aztán meg elmegy a kedvem az egésztől. Éjjel sem tudnám csinálni mert akkor meg az a baj hogy be van kapcsolva a számítógép! Mit tegyek?? 19 lány
2012. febr. 27. 21:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
5%
Esetleg költözz el.
2012. febr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
41%

"Te is csak a kifogásokat keresed, hogy ne kelljen megmozdulni.

" Éjjel sem tudnám csinálni mert akkor meg az a baj hogy be van kapcsolva a számítógép!"

Ezt magyarázd már meg!"


Nyilván úgy érti, hogy a szülei nem szeretik ha éjjel gépezik. Én inkább azt a kifejezést nem értem hogy betenni az ajtót. Becsukni? Nem hiszem el hogy van saját szobád és nyitva kell hogy legyen ajtó mindig...

2012. febr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig nincs ajtaja :)
2012. febr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
60%

Gondolkozzatok már...

Lehet a számítógépen van meg neki a "tornázós film", tehát nem fejből csinálja a gyakorlatokat, éjjel viszont nem csinálhatja, mert szülei látják, hogy éjjel megy a gép.

Az én apám is évekig ordítozott velem minden nap, mert éjszaka ment a gép, vagy mert be mertem zárni a szobám ajtaját (nem csináltam semmit, egyedül voltam, csak szeretek egyedül lenni, mert akkor nem kell magamra figyelnem, laza lehetek, úgy értem nem feszengek)...

Amúgy engem is kinevetett apám, amikor tornáztam, amikor pedig nem akkor mindennek elmond, mert kövér vagyok. Szóval vannak hülye szülők, higgyétek el.

Kérdező, 19 éves vagy (ha nem kamu a kérdés...), igenis zárd be az ajtót, majd megszokják. Lesznek viták, de ne add fel. Amúgy amikor csak anyukád van otthon simán bezárhatnád, ő csak nem áll neki leszerelni az ajtót...

2012. febr. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

Napközben is meg tudja nézni a gyakorlatokat, este meg végrehajtja őket. Vagy lehet venni egy ugrálókötelet 500 forintért és még azt se kell. Sehol nem írja a kérdező, hogy a szülei nem engedik becsukni az ajtót, csak mindenféle mondvacsinált okokat talál ki, hogy miért ne kelljen. De ha annyira elviselhetetlenül kiröhögik otthon akkor járjon el futni, vagy valamilyen edzésre.

Amit itt a kérdésben látunk az mind kifogás.

"elmegy a kedvem az egésztől"

A probléma alapja itt van.

2012. febr. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
77%
De basszus, minek gyártana NEKÜNK kifogásokat? Nem kértünk rajta számon semmit, szerintem ez hülyeség. Aki kifogásokat keres, azt MAGÁNAK keresi, nem a nagyérdeműnek, aki le sem sz@rja.
2012. febr. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
23%
Csak azt az egyet magyarázza meg valaki, hogy miért van hideg, ha becsukja az ajtót.
2012. febr. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem fűtik a szobáját, vagy eleve hidegebb van ott. Az én szobámban is sokkal hidegebb van mint a nappaliban, mert szarul zárnak az ablakaim.
2012. febr. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

bocsi hogy most vagyok!!!!!!!!

Kár hogy sokan kitalációnak gondolják, de nem tudom mi a fene oka lenne ennek, valaki ezt magyarázza már meg nekem hogy mi a fészkes fenéért találnék ki ilyet???!!!

A mi házunk régi típusú, a másik pedig hogy az én szobám anno kamra volt, nincs kéményem, így nem tudunk fűteni NEM KAZÁNUNK VAN hanem anyáék szobájában és a konyhában is külön van kályha úgy gyújtunk be!Ha beCSUKOM AZ AJTÓT tökéletesen lehűl van ugyan egy gáz siestám de anya nem szereti azt így 1-2 órára kapcsolhatom be nehogy gáz szivárgás legyen!!!!!

Eddig remélem világos, bár teljesen összezavarodtam a sok "kérdésben" és értetlenkedésben!

19éves vagyok igen, 157cm és 56kg nem vagyok duci, de szeretnék formásabb alakot, ÉS IGEN, RUBINT RÉKA anyagra tornáznék, ami a gépemen van fent, igen talán meg kellene jegyezzem, de még is könnyebb hogyha "vele együtt csinálom" -.-"

Ennek tetejében még volt egy gerincműtétem is, aminek következtében 5éve felvagyok mentve tornából, így kicsit elis kényelmesedtem, a futás az nekem túl megerőltető, hisz van bennem egy platina és nagyon kell rávigyázzak, anya pedig félt.

Apu pedig csak kinevetne.Nem tudom miért kell most nekem felesleges köröket futnom, hogy a nem értők is megértsék!Mert sokan csak kötözködtetek!!

Az lemaradt hogy a szüleim elég régimódi felfogásuak, és még egyszer sem aludt it barátom pedig volt már 3éves kapcsolatom, de még csak én sem aludtam ott a tudomásuk szerint! Ennyit erről, lehet hitetlenkedni, de nem tudom mi értelme, ha van még értelmes kérdésetek, tegyétek föl, de akkor sem kell beállítani egy ismeretlen embert pitiáner hazudozónak, mert nem kedvtelésből írtam!!

Ja most nincs itthon anya szóval tornázom egy picit!

2012. febr. 28. 11:07
 20/20 anonim ***** válasza:
Nemsoká jó idő lesz, addig bírd ki torna nélkül, ha nem megoldható. Jövő télen meg vegyél egy kis hősugárzót amit bekapcsolsz amíg tornázol.
2012. febr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!