Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tervezitek/terveztétek a...

Hogy tervezitek/terveztétek a közös jövőtöket a párotokkal?

Figyelt kérdés
Olyasmikre gondolok, hogy mennyi idő után szeretnétek esküvőt, gyerekeket, hogyan képzelitek el a közös jövőt?

2012. febr. 28. 13:33
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Én most vagyok 19 éves, és a párom már megkérte a kezem (nem nyilvánosan), de az esküvő még várat magára. Úgy gondoljuk, előbb inkább dolgozunk, hogy megteremtsünk egy biztos egzisztenciát, és a 20-as éveink vége, 30-as éveink eleje felé jöhetnek a gyerekek. Kíváncsi lennék, ki hogy látja ezt a kérdést.
2012. febr. 28. 13:35
 2/25 anonim ***** válasza:
93%

1 év után volt eljegyzés a család előtt.

5 év után a házasságkötés.

Mostantól számítva 4 év, vagy 4 és fél év múlva megvesszük a közös lakásunkat.

Az ötödik évtől esedékes az egyetlen gyerek összehozása.

Egy kutya is tervben van, de csak ha lesz rá keretünk, és már nem lesz meg a másik (nem kutya) háziállatunk.

2012. febr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Mármint az eljegyzés után 5 évvel volt az esküvő. Én 19 voltam, amikor megismerkedtünk.
2012. febr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Jelenleg én 22 vagyok, párom 26 éves.

Mi évek óta együtt vagyunk, 1 éve együtt is élünk.

Szeretném letenni a diplomát, és egy nyelvvizsgát. Elvileg 1-2 éven belül tervezi párom hogy megkéri a kezem. Aztán jöhet az esküvő, házvásárlás, és baba :) Jaj de ezek még nagyon messze vannak. Első, hogy suli legyen és dolgozzak én is, aztán jöhet a többi.

2012. febr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%
Egyiket sem tervezem. Mármint soha. Na ilyenkor mi a helyzet?
2012. febr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
24 évesen ismertem meg a páromat. 3,5 éve vagyunk együtt. 3 évet éltünk Angliában, április végén költöztünk haza. Októberben vettünk egy házat, karácsonykor költöztünk be. A baba jöhetne bármikor, de még nem jött össze :( Esküvőről még nem volt szó, a párom nem nagyon esküvő párti, én persze bármikor hozzámennék:)
2012. febr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Nincs semmi konkrét terv,majd ahogy alakul.A túltervezett dolgokat úgyis keresztbehúzza valami.


Lassan 1 éve vagyunk együtt,ő végre a nagy ő,25 vagyok,ő 30,2-3 éven belül házasság,5-6 év múlva egy gyerek,lakásra gyűjtögetünk,de előbb el kellene dönteni hol lakjunk,van munkánk,de nem egy nyugdijas állás,valószinű az ország más részén kellene letelepedni.

2012. febr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Esküvőt én nem tervezek, nem vagyok házasságpárti.Gyerek jöhet 2-3 év múlva, bár már a közös lakás és a munkahely megvan, így akár időszerű is lenne, de még élvezném a gyerekmentes létet.


26F

2012. febr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%

sztem teljesen felesleges így megtervezni a jövőt. h pontosan 4 és fél éve múlva lesz lakás, kereken 5 év múlva lesz gyerek... és mi van ha 4 év múlva tegyük fel nem lesz munkád? annyira nem értem az ilyet. megtervezed azt is h jövő hónapban melyik nap szexelsz?


mi nem tervezünk, majd amikor úgy érezzük akkor lesz esküvő, gyerek szintén. meg amikor lesz rá pénz.

2012. febr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%

Sztem nem kell tervezni, mert bármikor meggondolhatja magát a másik fél, bármikor jöhet egy baleset stb. Felesleges.

Én 4 éve vagyok együtt bnőmmel, 2 éve élünk együtt, saját lakásunk van, én 25 vok, ő 22. Eljegyzés sem volt még, majd vmikor lesz.

2012. febr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!