Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleiteknek milyen a...

A szüleiteknek milyen a kapcsolatuk a párotokkal? A szülők hogy viszonyulnak hozzá? Mióta vagytok együtt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 11:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Elfogadják őt,tisztelik mint embert ennyi, a párom is igy áll a szüleimhez.10éves kapcsolat.


(örülök neki hogy ilyen viszony van a két család közt,anyósommal ugyanilyen a viszonyom)

2011. dec. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
3 éve vagyunk együtt és szerencsére nagyon jól kijönnek a szüleim a párommal már a kezdetek óta :) Sajnos fordítva ez kevésbé igaz, az ő szülei már kevésbé fogadnak el engem, pedig az össz bűnöm csak annyi, hogy nem hiszek a szellemekben, meg abban, hogy a suméroktól származunk meg a hasonló elméletekben :)
2011. dec. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
2 éve vagyunk együtt. Apámmal jó ideje nem tartom a kapcsolatot. Édesanyám nagyon imádja a vőlegényem, és ő is anyut, elég baráti a kapcsolatuk szerencsére :)
2011. dec. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Több mint 3 éve vagyunk együtt, a szüleim utálják a páromat, mert szerintük nem illünk össze.


Minket ez kicsit sem érdekel. :) A párommal még nem élünk együtt mert én még tanulok, nyáron fogunk összeköltözni, és mivel távkapcsolatban vagyunk, én a pénz hiánya miatt nem tudok hozzá utazni. Mindig ő jön hozzám... Jobban mondva hozzánk a lakásba nem jött be 1 éve, a szülők viselkedése miatt, így kénytelenek vagyunk máshogy megoldani a találkozásokat.. De már nincs sok hátra!! :)


22/L

2011. dec. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3 éve vegyunk együtt párommal. Mindenki ismer mindenkit, összejár a 2 család, ünnepeket együtt töltjük. Igazán jó a kapcsolat mindnekivel. Én anyós jelöltemmel olyan jól elvagyok, hogy nyaralni is mentünk már együtt, sokszor hívjuk egymást stb :) 25/L
2011. dec. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kölcsönösen utálják egymást. :) Tipikus anyós-vő kapcsolat. Mindkét oldalról hallgatom, hogy ilyen meg olyan a másik. :) Én meg csak hallgatok, mert nem akarok választani a két személy közt. Anyumnak kicsit rossz a természete, de a párom elég türelmes, szerencsére, úgyhogy össze tudunk járni, de érezhető, hogy nem jönnek ki egymással. Anyum állandóan lázít a párom ellen és gyakran beszólogat neki. De ez 10 év alatt sosem állhatott közénk. :)
2011. dec. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%

Nagyon jó a viszonyuk, pedig azt hittem, hogy nem fog ilyen jól alakulni. (tudni kell, hogy 6évvel idősebb tőlem, és 14 voltam, mikor összejöttünk)

Igazából nagyon támogatják, párom is tiszteli őket, de szinte baráti viszonyban vannak.

1 éve vagyunk együtt.

15/L

2011. dec. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%

Nagyon jó, baráti a kapcsolatuk, és szerencsére ez igaz fordítva is! Jó anyósra és apósra leltem! :)

Összejár a 2 család, általában az ünnepeket is együtt töltjük.

Több mint 2 éve vagyunk együtt.


21 éves menyasszony.

2011. dec. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Eleinte egy hosszúhajú rockert láttak a páromban, semmi többet. Azt hitték pár hónapig fog tartani a kapcsolatunk, kinevettek. Ha nem is a szemünkbe, de a hátunk mögött nem vettek komolyan.

Azóta már 4,5 év telt el, a párom orvosin 3. éves, jövőben költözünk össze. Nagyon szeretik és már nem csak a rockert látják (illetve már el is tűnt a rocker belőle). Kedvelik, szeretik.

A párom szülei engem is szeretnek, kedvelnek.


21-L

2011. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hat éve vagyunk együtt,szülök elsö perctől szeretnek és elfogadnak minket mkét oldalról.25/n
2011. dec. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!