Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen sérelmeitek vannak a...

Milyen sérelmeitek vannak a több éves kapcsolatotokban/házasságotokban?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem, az enyémben már túl sok van. Kíváncsi vagyok másokéra, hogy vajon én hurcolok-e túl sok terhet magammal.


Szeretném, ha ebben a kategóriában maradna a kérdésem, a Szerelem, szex kategóriában túl fiatalok a válaszadók, én idősebbek tapasztalataira vagyok kíváncsi.


2012. febr. 28. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Én eddig semmilyen sérelmet nem tapasztaltam, 2 gyermekünk van, 10 éve vagyunk házasok. Minden problémát megbeszélünk, így nem ér semmi meglepetés minket.

31/F

2012. febr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy jól működő kapcsolatban,ahol normálisan működik a kommunikáció ott nem szabad sérelmeknek maradnia. Ha így van annak nem sok jövője van.
2012. febr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor úgy tűnik, nagyon el vagyok tájolva. Nekem is ez a gondom, a kommunikáció hiánya. Mi 2 és fél éve vagyunk együtt, én 25/N, ő 26/F. Az eddigi sérelmeim időrendi sorrendben: azt mondta, nem szerelmes belém; netes beszélgetések más nőkkel arról, hogyan csalna meg velük (szerinte csak unatkozott); nem állt ki mellettem egy nagy vitában; a haverjai és a hobbija fontosabbak, mint én; közös jövőre, összeköltözésre gondolni sem lehet, mert ő nem tesz semmit, én meg már egyedül beleuntam. Túl sok ez egy ennyi idős kapcsolatban, ugye?
2012. febr. 28. 19:56
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé. Mi két éve vagyunk együtt, és semmi ilyen fajta sérelem nem volt még (remélem nem is lesz).
2012. febr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nemtom, nekem az előző, 7 éves kapcsolatom tele volt sérelmekkel... Nem véletlenül lett vége, az is tény, de tök értem, mire gondol a kérdező.

Tele voltam olyan tüskékkel, hogy a volt párom folyton alázott mindenfélével. Pl. az volt a mániája, amikor valamire nem emlékezett, amire én igen, hogy "álmodtad". Nem nagy dolog, de hosszútávon rosszul esik az embernek. Soha nem állt ki mellettem az anyjáékkal szemben sem. Volt olyan is, amikor én nem kaptam tőle virágot a születésnapomra, de egy barátjának a felesége igen. Ezek tényleg nem egetrengető dolgok, tudom, de sok pici karcolás a kapcsolaton, amitől aztán összeomlott az egész.

2012. febr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a kapcsolat, amit te itt bemutattál nekünk..háát én már rég véget vetettem volna neki.


Most őszintén.. Azt mondta hogy nem szerelmes beléd, és elméletben megcsalt, mindemellett összeköltözésről hallani sem akar. Még mit vársz, mi lesz később? Örülj neki, hogy még csak 2 éve tart, így nem vesztegettél el sok időt egy olyan kapcsolatra aminek sehogysem lehet jó vége.


Csak gondolkozz el ezeken..

2012. febr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt, hogy nem szerelmes beléd, hogy értette? Hogy MÁR nem szerelmes vagy hogy sose volt? Mert az utóbbi esetben és biztos kihajítottam volna ott azon nyomban.
2012. febr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalt ezzel, megcsalt azzal, sz.rt a gyerekeire. A nőjivel levelezett, én csak a hátát néztem. Én a gyerekek miatt vártam, vártam, hogy talán csoda történik, de nem történt. Válunk.Hát, nem vele tervezném a családot, de ha nem szeretsz egyedül lenni, palinak jó.
2012. febr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne is tervezz vele közös jövőt, ez csak rosszabbodni fog! Tapasztalat!
2012. febr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hasonló sérelmeim vannak, mint neked. Mi lassan 7 vée vagyunk együtt, ebből 5 éve házasok, két kis gyermekünk van. Neten rendszeresen chat-elt volt barátnőkkel (inkább rövidtávú régi kapcsolataival), hogy mit csinálnának egymással, ha találkoznának, stb... Többször lebukott, ilyenkor fogadkozott, hogy soha többé, aztán megint lebukott... Ha nem lennének a gyerekek, már régen elhagytam volna, de azt hiszem, ha még egyszer lebukik, el is fogom. A bizalomnak vége, és ez szépen lassan megmérgezi a kapcsolatunkat. Ha van kérdésed, nyugodtan írj privátban. Ne juss te is erre a sorsra!!!
2012. márc. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!