Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezelitek a házasságoto...

Hogyan kezelitek a házasságotokban (kapcsolatotokban) fellépő konfliktusokat?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék,kinek milyen konfliktusai szoktak lenni a párjával,és hogyan kezelik? (megbeszélés,sértődés,duzzogás,veszekedés stb.)
2011. júl. 12. 08:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Veszekedés, utána duzzogás. Épp most írtam ki kérdést.
2011. júl. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
:)) Mikor még friss volt a kapcsolatunk, akkor csak duzzogás, sértődés volt, mindkettőnk részéről, meg nem szóltunk egymáshoz (veszekedés sosem volt). Később meg áttértünk a megbeszélésre :)) 16 éves kapcsolat... (37 évesek vagyunk).
2011. júl. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

megbeszélés. Veszekedés szinte soha,mivel én elég indulatos vagyok de a párom nagyon jól kezeli a helyzetet,és nem adja alám a lovat.

Duzzogás,sértődésre egyikünk sem hajlamos szerencsére.:)Összeségében a mi kapcsolatunkban vannak problémák,de konfliktusok nagyon nagyon ritkán.

2011. júl. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Régebben többet duzzogtam,besértődtem,mostmár anyira nem.ha kicsi a probléma,megbántott vagy valami akkor azt látja rajtam odajön megkérdezi mi a baj,elmondom,átölel és megy a kocsi tovább.
2011. júl. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Én a kulturált körülmények közötti veszekedést tartom a legcélszerűbbnek. Kiveszekeded magadból a problémát. A párom nem szól semmit. Ő csendben van, ha probléma van. Azért nehéz, mert egyébként sem bőbeszédű.
2011. júl. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Mindketten indulatosak,makacsak vagyunk.De belátjuk ha a másiknak van igaza,és bocsánatot kérünk..
2011. júl. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

8:24


pontosan ugyanezt akartam írni ...

csak mi 40 évesek vagyunk, 18 éve együtt... ;-)

2011. júl. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Én 7 éve vagyok a párommal még egyszer sem veszekedtünk, mindent megbeszélünk.....(26L)
2011. júl. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nálunk én vagyok nagyon lobbanékony, párom meg szelíd, mint egy gesztenye, mérlegel helyettem is; ha piszlicsáré a téma, akkor nem is veszi figyelembe a mérgelődésem (amivel persze rövid távon hisztit indukál belőle..) de ha komoly, akkor is lecsillapít. bár komoly konfliktusnál én is nyugodt vagyok, csak én el tudom drámázni...:)
2011. júl. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

bocsánat, utolsó vagyok:

22L és 29F

2011. júl. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!