Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél a helyemben?...

Mit tennél a helyemben? Mennél vagy maradnál?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy külföldre költöztem a párom után, majdnem 2 éve... szépen indult a szerelmünk, akkoriban nem tűnt fel nagy probléma..

Mostanában viszont, (kb az elmúlt fél év, kicsit több) úgy érzem, hogy nem is ismerem, nem beszélgetünk, nem oszt meg velem semmit.. Egyre többször látom, hogy csak úgy elővesz egy sört a nap folyamán és természetesnek gondolja.. Ritkulnak az együttléteink, a legutóbbi 3 hete volt.. Egyszer megkérdeztem tőle, hogy ő kivel osztja meg a problémáit, a válasza az volt, hogy senkivel ( 10 éves volt mikor az apukája meghalt és az anyukája egyedül maradt segtség nélkül vele és két kisebb testvérével, talán ezért nem kér sosem segítséget, nehogy ő teher legyen valakinek) De ezt nem tudom elviselni, olyan érzés nekem mintha én csak azért kellenék, hogy ne legyen egyedül.. Rengeteg zavaró tulajdonsága van, de én se vagyok szent, biztos én is követek el hibákat, de nem tudom mivel tudnék segíteni ezen a helyzeten, mert ha komoly beszélgetésre kerül a sor, akkor mindenre az a válsza, hogy ő nem tudja, ő nem tud semmit.

Nem érzem magam szerelmesnek már, ő állítja, hogy szeret és hogy minden megoldódik, ha végre anyagilag rendbe jövünk, de pl azt sem látom, hogy annyira teperne hogy jobb legyen..

Félek.

Ti mit tennétek?


2012. febr. 28. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Belé van kódolva az alkoholista, abba fojtja a bánatát.

A fő gond ez.

Aztán az, hogy aki függő - ezt már a témában járatosabbak, hozzátartozók tudják - , az már foglalt érzelmileg is; az italt (szert) jobban szereti Nálad.

:S

2012. febr. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem osztom az előző kommentet. Nem hiszem,hogy azzal a napi egy sörrel van gondja...Egyszerűen lehet, nem olyan típus,aki megosztja, hanem inkább magába fojtja bánatát. Akkor lenne baj,ha földig inná magát minden nap...Nem? Szerintem éreztesd velem,hogy szereted,ott vagy mellette mindenben,ha kell. Ez most neki a legfontosabb! Kitartás!
2012. febr. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves második, lassan 1 éve próbálom, de nem változik a dolog.. Kicsit rosszul érzem magam, ma reggel szakítottam, nem ellenkezett. Szerintem sajnos itt már nincs miről beszélni :(
2012. febr. 29. 13:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs sok értelme hogy együtt maradjatok ha ennyire nem érdekled öt....Keress egy jobb embert aki megérdemli sajnálatbol ne maradj vele ...
2012. febr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves második, nem napi egy sörről van szó!

"Egyre többször látom, hogy csak úgy elővesz egy sört a nap folyamán és természetesnek gondolja.."

Tehát egyre több sörről van szó!

2012. márc. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Húha,akkor tényleg nem játék!!!! Örülök,hogy erős voltál!

Második voltam.

2012. márc. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
.
2012. aug. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!