Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apa öngyilkos lesz a gyerekeiv...

Apa öngyilkos lesz a gyerekeivel! Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Egyik vezető hír most Romániában, hogy egy 48 éves eladósodott férfi elvitte magával a 15 éves szellemi fogyatékos fiát és a három éves kislányát és feltehetőleg beleugrott velük egy víztározó tóba. Hagyott egy videó-üzenetet a gyerekek édesanyjainak (két házasságból született az említett két gyerek), hogy elmegy a gyerekekkel, és soha többet nem fogják látni őket, még a holttesteket sem találják meg hogy eltemethessék.

Az autójukat a víztározó tó partján találták meg, ahol nyomok vezettek a tóhoz, valamint talán a jég is be volt törve. Állítólag eladósodott a férfi és összeveszett a kislány édesanyjával. Ennyi lehet az előzmény.


Mi a véleményetek erről az emberről? Nem bírom felfogni hogy képes halálba vinni a gyermekét...


2012. febr. 29. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Az,hogy ő megöli magát, egy dolog. De mi van az anyukával? Nem lehetett volna inkább odaadni neki a gyerekeket? Más életéről nem dönthet.
2012. febr. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Ha én öngyilkos lennék, én sem hagynám magára a gyerekemet. Ebből a szempontból megértem. Viszont pont a gyerek miatt küzdenék.
2012. febr. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Undorító dolog, de szerintem mindenki ezt gondolja.

Ne haragudj, nem megbántani akarlak, de ez azért felesleges kérdés, mert nyilvánvalóan mindenkinek ugyanaz a véleménye: gáz, mocskos, szemétláda, stb. Maximum szidhatjuk itt karöltve a barom állatot, de ez sajnos már nem segít a dolgon..

2012. febr. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Undorító, gyáva dolog. Itt élek, de tévét nem nézek, a kérdésből tudtam meg.

A múltkor a munkahelyemre menet láttam egy esetet, egy férfi leugrott a kb 20 méter magas hídról, és szétloccsant a jégen. Napokig rosszul voltam bele.

Az öngyilkosság nem megoldás.

2012. febr. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Vagy majd két hónap múlva azzal lesznek tele a hírek, hogy apuka épp aktuális barátnője eltűnt a világ végére a biztosítási pénzből....
2012. febr. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A gyerekek tudtommal az édesanyákkal éltek. A kicsi biztosan. Szóval nem maradtak volna magukra, sőőőt.
2012. febr. 29. 13:01
 7/14 anonim ***** válasza:
98%
Önző, szánalmas, gyáva féreg. Rohadt gyilkos.
2012. febr. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Az a véleményem, hogy a gyerekek tuti nem akartak meghalni! Egy hányadék gyilkos ez az apának egyáltalán nem nevezhető féreg és azzal, hogy öngyi lett jobb lett a világ! A gyerekeket és az anyukákat viszont nagyon sajnálom...

Nem ide tartozik, de észrevettem, hogy a legtöbb öngyilkos nem a saját baját akarja végleg eltörölni, hanem inkább másoknak akar lelki sérülést okozni. Lásd vonat elé fekszik, a mozdonyvezető meg csak végig nézi, hogy épp áthajt valakin. Vagy mikor a csóka kiugrik egy kocsi elé...a sofőr tudja, hogy nem hibás, de egy életre lelki sérülést kap.

2012. febr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Az ilyen gyerekekkel együtt öngyilkos embereket nem értem meg. Értem én, hogy ő elkeseredett, de miért gondolja, hogy ebbe a gyermekeit is bele kell rángatni? Mert ha nincs is más, aki gondoskodjon róluk, legfeljebb állami gondozásba kerülnek, és még lehet jó életük, csak nehezebben megy. De talán kicsivel jobban indulnának, mert ott kapnak elindulásnak pénzt, míg a teljesen eladósodott családdal nem...

Főleg a 3 egészséges kislányt sajnálom, a sérültnek ki tudja, nem volt-e jobb így...

2012. febr. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
16%
Valahol megértem. Semmiképpen nem ítélem el. Amilyen szar ez a mai világ, nem érdemes itt hagyni a gyerekeket a szarban, ha már így alakult.
2012. febr. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!