Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én miért nem vagyok olyan jó...

Én miért nem vagyok olyan jó mint mások? Olyan sikeres? Legalább egy dologban

Figyelt kérdés
20 éves leszek nyáron, de még gimibe járok(nem buktam, csak 5 éves suliba járok)Már alapból ez nagy törés az életemben, mert úgy alakult, h iskolát váltottam és most nálam 1-2 évvel fiatalabbakkal járok együtt. Mániákusan kergettem/kergetem a boldogságot, de semmi nem jön össze. Nem vagyok jó tanuló(oké 4,4 környékén van az átlagom, de nem vagyok kiemelkedő semmiben)Szerelmi életem nincs is, nem is kellettem igazán soha senkinek, és még csak szép sem vagyok. Sokszor olyan felesleges embernek érzem magam a világban... Szeretnék boldog lenni, de sajnos se családnak, se barátoknak, se párnak nem vagyok jó. Senkinek...Vannak terveim a jövőre nézve, de egyszerűen nem pörögnek az események körülöttem. Sőt sokszor úgy érzem, h vmilyen visszafejlődéses útra léptem. és ez nagyon bánt.
2012. febr. 29. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírtál az a tipikus mélypont. Keress barátokat, szusszanj egyet, sportolj, olvass! Tegyél valamit a magad örömére! Hobbi?
2012. febr. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Ez a régi kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..

Azóta eltellt pár év és én feleség és anya lettem!

Soha nem tudhatod mikor történik valami!

2012. febr. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Semmi hobbim nincs, és nem is tudok semmit elkezdeni. Járok nyelvtanfolyamra, de oda is csak azért, mert szeretnék kimenni egy évre Londonba bébiszitternek, de egyszerűen egy családnak sem vagyok jó. Semmi nem jön össze pedig nagyon szeretném. A suliba csak romlanak a jegyeim, de már képtelen vagyok tanulni. Itthon lenni sem szeretek, anyum gúnyos dolgai, apumtól a falra mászok. Szeretnék boldog lenni, csak ennyit akarok.
2012. febr. 29. 15:12
 4/12 anonim ***** válasza:

ne kergesd /el/ mániákusan a bodogságot -

[link]

2012. febr. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
boldogságot :)
2012. febr. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Én is így érzem 14 évesen, úgy érzem nem tűnök ki semmiben, nincs semmihet tehetségem, nem vagyok jó tanuló én sem (3-as kb) Folyamatosan csak szívok mindenben, most derült ki épp a 'szerelmemről' hogy apa. (nem úgy érteni, hogy járok vele stb, csak hát csodáltam Őt) Meg akarok halni, mivel semmi jó nincs. Nekem még csak elképzelésem sincs a jövőről. Kezdek nagyon hamar szétcsúszni, és félek hogy ez még nagyon fiatalon. 14L
2012. febr. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 bánomisén ***** válasza:

19 éves vagy és tavasszal érettségizel, ebben semmi különöset nem látok, főleg, hogy 5 éves suliba jársz.

Milyen sikert akartál ennyi idős korodra elérni? Ilyen korú embereknek az a siker, ha leérettségiznek.


A sitteléssel sincs semmi baj, mostanában itt, Angliában is jóval nehezebb munkát találni, mint pár évvel ezelőtt, nem feltétlenül a te személyed az oka, hogy még nincs fogadó családod. Majd lesz, csak írogasd a jelentkezéseidet szorgosan.

Viszont ezek szerint beszélsz annyira angolul, hogy bele mersz vágni egy ilyen kalandba egyedül, külföldön. A nyelvtudásod és a bátorságod szerinted nem siker? Ha ez nem, akkor mi a siker???


Nem lehet mindenki kamaszkorában sztár, meg nem is jó dolog az, mindenki csak gúnyolja a tinisztárokat. Ők rontják el az életüket, nem te.


Szerintem húzd ki magad a saját hajadnál fogva ebből a depizésből és kezdj el tanulni, érdeklődj továbbra is munka után (Anglia középső részét javaslom, ott teljesen normálisak, befogadók az emberek, délen és északon már ridegebbek a külföldiekkel, de az sem olyan vészes), keress magadnak valami tanuláson kívüli elfoglaltságot, amivel szívesen töltöd az idődet. Mit tudom én, kezdj sárkányrepülőzni, vagy origamizni, vagy barlangászni, vagy bármit, ami érdekel.

2012. febr. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

miét azt nézed, hogy miben nem vagy jó? nézd azt, h miben vagy jó!

vannak emberek akik nálad sokkal rosszabb helyzetben vannak, ennél sokkal több probléma nyomasztja őket, mégis pozitívabban gondolkodnak.

kezdj el sportolni, örülj annak, hogy van 2 lábad, 2 kezed, látsz, hallasz. van akinek még ilyen alap dolgok sem jutnak, mégis eljárnak bulizni, társaságba, és próbálják élvezni az életet.

2012. febr. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jaj ezt ne csináljátok! Egymást hergelitek! Őt biztatni kell, és nem leírni, hogy te is mekkora depi vagy... Egyébként meg én is azt tudom mondani, hogy keress valami hobbit. A másik, hogy muszáj megacéloznod magad, határozottabbnak, és magabiztosabbnak kell lenned, és pozitívan állni a dolgokhoz. Nem nézem le a problémáidat, félre ne érts, de gondolj bele, hogy vannak emberek, akik a tiednél ezerszer több gonddal küzdenek. Ők is képesek talpon maradni. Mindent meg lehet oldani, ki lehet bírni, de minden csak tőled függ. Ha sikerül elérned, hogy jobban érezd magad a bőrödben, akkor könnyebb lesz az ismerkedés is, hiszen mindenkinek vannak gondjai, így mindenki olyan ember társaságát keresi, aki elfeledteti vele a gondokat, és nem olyat, aki folyton szomorkodik. A boldogság ott van benned, ahogy mindenkiben, csak meg kell tanulni előhozni. Nagyon nagyon erősnek kell lenned, és MINDENRE képes vagy, ezt hidd el nekem. Senki nincs az utadban, csak te magad... Hajrá hajrá!!!!


21L

2012. febr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 bánomisén ***** válasza:

Jut eszembe, kérdező... Amikor jelentkezel egy babysitter munkára, ne a negatívumaidat emeld ki, hanem koncentrálj a pozitívumokra. Itt általában pozitívan gondolkodnak az emberek, azt szeretik, ha valaki ismeri az erősségeit, erényeit, kvalitásait. Végülis a gyereküket bízzák majd rád, jó benyomást kell tenned, egy negatív, depis beállítottságú emberre nem szívesen bízzák a gyereket.

Szóval csak pozitívan és a jelentkezésedben pofátlanul dicsérd magad, itt mindenki ezt csinálja, amikor megpályázik egy állást. Viszont itt ez az elfogadott, sőt, ezt is várja a munkaadó :-)

2012. febr. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!