Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ma kezdtem a 90 naposat,...

Ma kezdtem a 90 naposat, legalább 20 kg-tól kell megszabadulnom. Javasolt a fehér kenyér illetve cukor teljes elhagyása? Kinek mennyire sikeres a fogyókúra? Sajna elég bizonytalan vagyok még.

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A fehér kenyér illetve a cukor elhagyása szinte kötelező.

Nekem is kb. 20 kg súlyfeleslegem "van" volt. Szerencsére már 7 kg lement február 5-e óta, de én szinte teljesen elhagytam a kenyeret amennyire lehet a cukrot is. A reggeli kávét sem iszom cukorral, csak pici tejet rakok bele, persze akkor is, amikor ezt nem szabad, de igyekszem a délelőtti gyümölcsömet kb. 2 óra múlva megenni a kávé után.

2009. márc. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi,jó érzés hogy sikerül , sikerülnie kell -:) További szép napot és sok- sok kitartást kívánok mindannyiunknak....
2009. márc. 9. 15:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd el, míg nem tudod, és kínzásnak fogod fel.

Éna mai napig eszek piritóst az engedélyezett napokon. Előbb-utóbb a cukrot nem fogod kívánni, néha nekem szenvedés. Én szénhidrátnapon pogácsát eszem, de fehérjén lecsúszik az az egy db zsömle (amiben szinte semmi nincs, ennyit nyugodtan megehetsz).

Eddig -9 kiló, 73-ról indulva és ez a 36. napom.

2009. márc. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, igaz még nagyon az elején járok,de tudom hogy végig kell csinálnom... Ráadásul 1 hónapja nem dohányzom és hirtelen nagyon sokat híztam,véget kell vetni az állandó nasinak és az esti vacsoráknak!!!!Kitartás mindenkinek -:)
2009. márc. 10. 07:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdésedbe ravaszul belefoglaltad a választ. Igen, javasolt a fehér kenyér illetve cukor teljes elhagyása.
2009. márc. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok, ma van az első gyümi napom , igaz még messze a nap vége,de a vártnál jobban megy -:) Talán azért , mert nagyon-nagyon akarom ???

És jelentem a cukrot és fehérkenyeret teljesen kiiktattam!!!!No nasi, édesség ,sütik és jobban érzem magam -:)Várom a folytatást és a vasárnapot ,hogy 1 hét után majd mérlegre álljak.....

2009. márc. 12. 10:35
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok, túl vagyok az első hónapon , jelentem a fehér kenyeret és a cukrot teljes mértékben elhagytam !!!! és - 8,5 kg nál tartok -:)

Messze még a cél, sok sikert mindenkinek !!!!

2009. ápr. 8. 11:15
 8/8 anonim válasza:
Szia!És most hogy állsz a fogyival mennyi ment le akkor és jött e vissza?
2012. ápr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!