Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 160 cm magas vagyok,66 kg....

160 cm magas vagyok,66 kg. Szeretnék fogyni legalább 10 kg. Hogy kezdjek bele, és mit csináljak hogy sikeres legyen? Mit ehetek mit nem? Ha minden nap futuk 10 percet, és csinálok hasprést az elég?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:

10 perc az elég kevés.. de mondjuk kezd 10 perccel, aztán mondjuk hetente emled, szal jövő héten már 15 percet fuss utána meg 20at.. és csinálj felüléseket is. és a görkorizás is jó.

ne egyél édességet, és kenyeret se, csak teljes kiörlésűt. és sok gyümölcsöt egyél.

2009. aug. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is hasonló súlyú vagyok,160/67 és 40 éves.Nekem nagy az étvágyam ,és az édességet is szeretem:( Most elkezdtem inni a Maté teát,ami csökkenti az éhségérzetet,és hasonlóan a koffeinhez, energiát ad.Úgy veszem észre, tényleg kevesebbet eszem,és már az édességet se kívánom úgy.Mozgásnak nekem ott a bicikli, és séta, gyaloglás+ a házimunka.A kenyérfogyasztást próbáld meg mimimálisra csökkenteni.Sokat jelent, ha már az agyadban eldöntödded, hogy fogyni akarsz,és teszel is érte. Én 2 éve lefogytam 60 kg -ra, de szép lassan visszaszivárogtak rám a kilók.Amúgy lánykoromban,és fiatalasszonyként 53kg körül voltam,az évek alatt gyarapodtam ennyire. Te hány éves vagy? Sok sikert! ennyit tudtam segíteni, kiváncsi vagyok én is a többiek tanácsaira.
2009. aug. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
egyél kis adagokat,sose edd magad tele!sok folyadék(nem cukros löttyök) sokkal kevesebb szénhidrátot egyél , no cukor és liszt,no nassolás este csak fehérjét egyél mondjuk kis salival, legalább 30-40 perc aerob edzést végezz naponta..de ezeket már sokan sokszor leírták, újat nem tudunk mondani.
2009. aug. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. Amúgy 21 éves vagyok.
2009. aug. 20. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!