Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki már túl van 1 vetélésen,...

Aki már túl van 1 vetélésen, az a többedik terhessége alatt is félt, ill. mennyire, hogy elveszíti a kicsit? -ha már legalább 1 sikeres terhességen túl van.

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 3 terhességem volt ahol a 12. hétig sajnos elmentek a babák.Négy évvel ezelőtt ismét babát vártam nagyon nehéz volt állandó fekvés ,sok korház és a 37. hétre megcsászároztak ez volt a 4-ik terhességem,sajnos 1 napot élt a kisbabám .:(

Most vagyok ötödször állapotos és már 20 hetesek vagyunk.Eddig semmi nagyobb gondom nem volt ,le is kopogom, de végig izgultam eddig,nehogy barnázzak vagy görcsöljek vagy valami gond legyen.Mikor megtudtam , hogy babucit várok összekészítettem a kórházi cuccomat is. Szóval még most sem vagyok nyugodt,majd talán ha a kezemben tarthatom a drágaságomat, pedig eddig minden eredményem jó lett.Hozzá kell tennem,hogy a babucim az új páromtól van,és remélem mostmár nem is lesz gondom a mostani terhességgel.Megpróbálok pozitivan gondolkodni lehet ez is sokat segít.Neked boldog babavárást,ha pedig nem vagy még kismama akkor sok sikert kívánok!

2010. máj. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha vissza nézel:

Köszönöm,Neked a jó kívánságot!-már babás vagyok,pénteken lett + a teszt. :D

Sok boldogságot,és még több egészséget kívánok Nektek!! És tiszta szívből kívánom,hogy ezúttal Te is megismert,milyen jó dolog anyának lenni!

2010. máj. 9. 17:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem , hogy megismerem,köszönöm a jókívánságaidat.
2010. máj. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!