Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Veletek történt már...

Szülők! Veletek történt már ilyen?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy történt már veletek olyan, hogy a "gyereketekről"(aki már annyira nem gyerek) hallottatok vissza különböő dolgokat? Gondolok itt arra, hogy ezzel, meg azzal az illetővel jött össze, csókolózott, ne adj isten kielégített stb...Elmondanátok a történetet, illetve, hogy mit csináltatok?

Előre is köszönöm!


2012. febr. 29. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

Én gyerekként éltem ezt át.

A szüleim sok ilyet halottak rólam, hogy ezzel vagyok azzal vagyok, ennek az autójába voltam annak az autójába.

Sokszor rákérdeztek, hogy mit csináltam merre voltam kivel. De mivel senkivel se voltam így nem is mondhattam mást.

Az irtózatosan kiverte nálam a biztosítékot mikor valaki azt mondta nekik, hogy én egy rendezvényen egy hapsi autójából meztelen ugortam ki.

Kiabáltam én is ők is, nem árulták el, hogy ki mond ilyeneket, mert kinyírtam volna.

Annyi sok szemétséget terjesztettek rólam, hogy két élet is kevés lenne ahhoz, hogy mind véghez vigyem ezeket.


A falú kurv@ájának voltam beállítva és ez azért, mert volt egy barátom 17 évesen aki sok lánynak tetszett.


Nagyon rosszul eset és még most is ha vissza gondolok, hogy a szüleim nem bíztak bennem. Pedig én tényleg nem csináltam semmit.

2012. febr. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem mondták a szüleim, hogy hallottak volna rólam ilyesmit.

Bár nyilván nem egy idegennek hisznek, hanem nekem.

2012. márc. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!