Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek hogy visszahívjam...

Mit tehetek hogy visszahívjam a barátnőmet? Írjak neki valamit? Ha igen akkor mit?

Figyelt kérdés

a legjobb barátnőm törölt a facebookon mert olyan bejegyzést írtam hogy én is szeretnék olyan szép üziket kapni mint amilyet egy másik ismerősének küldött és ezt valaki(azt hiszem az új pasija) visszamondta neki.

Reggelre törölt miatta.

Aztán kérdőre vontam miatta,hogy miért tette. a válaszában konkrét választ nem adott csak durva dolgokat vágott a fejemhez ahelyett hogy visszavett volna az ismerősei közé, erre én s.ggfejnek neveztem az üzifalamon.

Rögtön meglátta és azonnal tiltott.

Írtam neki e-maileket meg az iwiw-jére üzit, hogy jöjjön vissza, próbáltam bocsánatot kérni. de nem válaszolt. És mondtam az egyik közös barátunkat is hogy próbáljon vele beszélni az érdekemben.

De a barátnőm azóta sem reagált semmire, nem ír vissza, nem válaszol, nem oldotta ki a tiltást és nem bocsájtott meg.

Volt aki azt mondta hogy hagyjam de nekem nagyon hiányzik.

mit tehetek hogy visszajöjjön?

Én 25 éves lány vagyok, a barátnőm idősebb.


2012. febr. 29. 21:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Ennyi idősen azért már durva. Nem kibékülni akarsz, hanem ismerősök között lenni?Talán személyesen megbeszélni.
2012. febr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
beszélj vele személyesen! Mi bántó volt abban, hogy te is szeretnél olyan szép üziket kapni, mint amit másoknak küld... ?
2012. febr. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Csak fizikailag vagy 25.. de lélekben..
2012. febr. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Vagy ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel, vagy nem a facebookon kell élni az életed, hanem elmenni személyesen és megbeszélni. Ne a másikkal akarj békülést csinálni mint első osztályba, hanem odamenni, becsengetni hogy 'Zsuzsi, neharagudj megbeszélhetnénk?' (Csak írtam egy nevet). Ha viszont semmit nem reagál továbbra sem, akkor nem futnék utána. 14L
2012. febr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

14/L vagyok: Amúgy tényleg én sem értem, mi bántó volt ebben. Én volt már, hogy barátnőmnek kijelentettem, hogy elég rosszul jött le, hogy más oldalára szívecskéket küld stb.. nekem meg kb: semmi...

Bár ez is óvodás szint, de azért mivel legjobbbarátom (barátnőm) így ez eléggé fájón esett. De ezen miért hábordott fel?

2012. febr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

Agyiszint?


Amúgy majd megunja, várj pár napot...

2012. febr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán személyesen megbeszélni vele, nem a fészbúkon élni az életed 25 éves fejjel.
2012. febr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Arról van szó hogy visszamondták neki, másodkézből hallotta, az pedig olyan tálalásban írta neki amilyenben akarta. A barátnőm pedig nem látta a bejegyzést mert addigra már rég töröltem. kb 20 perccel a kiírás után.

Nem birok hozzá becsengetni, nem a szomszédban lakik. Ő budapesti én pedig bő 250km-re lakom tőle.

Csak e-mailen bírunk értekezni, sehogy máshogy.

2012. febr. 29. 21:31
 9/17 A kérdező kommentje:
Pár napot már vártam a múlthét közepén törölt, egy hete a történteknek.
2012. febr. 29. 21:32
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez egy igazi barátság vége. Komolyan ez barátnő?
2012. febr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!