Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veszekedtünk, megint! Ő...

Veszekedtünk, megint! Ő felöltözött és indult kifelé! Azt mondtam neki ha most elmész, mire vissza jöszz nem leszek itt! Erre ő:kérdezd meg érdekel? Lesza. Om hogy mit csinálsz. és elment! Itt a vége ugye?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom hány évesek vagytok,mióta vagytok együtt,milyen a kapcsolatotok,stb?!De azt gondolom, hogy ha most fogod magad és elmész pár napra,akkor meglátod,hogy keres-e?Mert az ember dühből is mond sok minden olyan dolgot,amit nem gondol komolyan.Talán ez egy jó próba lesz, és kiderül,hogy mit akar valójában,és persze te is letisztázhatod magadban,hogy kell e neked.
2009. jún. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Hányszor vágtunk mi is hasonló dolgokat egymás fejéhez. És mégis együtt vagyunk. Dühében sok mindent mond az ember.
2009. jún. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Jól meggondoltad a mondatodat, amikor kimondtad? Mert ha nem, akkor egy idő után hiteltelenné válsz, és nyugodtan jöhet-mehet az életedbe, mert úgyis várni fogod.

És akkor már csak a kérdés marad. Ott leszel ezek után, amikor visszjön?

2009. jún. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem feltétlenül van vége, de ne legyél ott - valóban - mikor hazajön, h lássa h nem csak úgy vagdalkozol a levegőbe.
2009. jún. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Zsarolásodra ez egy kb. legális válasz.

Nem foglalok állást egyikőtök mellett sem, tanácsot sem adok, pusztán azt mondom, az ilyen módszert az én gyomrom sem venné be.

2009. jún. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Mi lenne, ha nem lenne normális része egy kapcsolatnak a vissza-visszatérő veszekedés? Ha gyerek születik egy ilyen kapcsolatba, szerinted kinek a legrosszabb? A gyereknek. Gondolkodjatok már! Én is egy ilyen házasságba születtem bele, és pocsék volt így felnőni, és nehéz ezt a törést feldolgozni, amit okozott ez a háttér.


Ne magadra gondolj elsősorban, tessék arra gondolni, miért veszekedtek, meg tudjátok-e oldani, és ha nem, akkor ne sajnáljatok neki véget vetni, mert ha komolyabbra fordul, és gyerek is lesz, neki lesz a legrosszabb, mert nem tehet semmit sokáig.

2009. jún. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Min veszekedtetek? Attól is függ. Ha hülyeség, akkor csillapodjatok le, és beszéljétek meg, hogy mi az alapbaj. Te meg ne akarj zsarolni, fontold meg, mit mondasz, hogy legyen súlya. Lehet, hoyg vége van, de ismerek olyanokat, akik minden héten szakítottak, és most boldog házasok. rajtatok, rajtad áll a folytatás.
2009. jún. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Egy szóval nem mondtam,hogy zsarolja meg!Csak annyit,hogy menjen el és tiszta fejjel gondolja át mind a kettő,hogy mit akarnak!Ne magyarázza ebbe bele senki a zsarolást!Köszi!
2009. jún. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%

Én ugyanezt mondtam kb féléve a férjemnek, és nem csak a levegőbe, tényleg el is mentem a kisbabánkkal együtt. Azóta se mentem vissza, de csak 2 hónapja jött rá, hogy igen csak komolyan gondoltam, hogy elválok. Azt se hitte el, hogy elhagyom. Nehéz volt, de megtettem. Most kuncsorog, hogy menjek vissza és éljünk boldogan, szeret minket és nem akar elveszíteni. Állandóan itt van, a kedvemben jár. Viszont nem tudom, hogy ennyi idő után akarom-e őt még, mert nagyon sokáig nem is voltunk neki fontosak annyira, hogy hazavigyen és most egyszeriben...

Tehát ezek nagy szavak, de ha nem csak a levegőben dobálózol, akkor tényleg el is mész. Én se gondolta komolyan, azt hittem majd így nem megy bulizni, de tévedtem. Így miután kimondtam, véghez is vittem, hogy ne higgye csak úgy mondtam.

Tanácsom nincs, a te döntésed, csak leírtam az én esetemet, mert tök ugyanezt mondtam én is neki.

2009. jún. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

ki pontozza le a jó válaszokat?


Különben köszi mindenkinek!

2009. jún. 8. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!