Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? ! Karácsony előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? ! Karácsony előtt szakítottunk a volt barátommal. Sokat veszekedtünk, de szerettük egymást. De akkor valami miatt besokaltunk, és vége lett. Akkor bánatomban, és dühömben összejöttem egy sráccal, akivel azóta is együtt vagyunk.

Figyelt kérdés
Ő szeret engem..én viszont nem tudom..hiányzik a volt barátom,és én is neki..mai napig tartjuk a kapcsolatot,és elmondása szerint még mindig szeret..és talán én is őt..nem tudom mit kellene tennem..azóta,mióta nem vagyunk együtt,úgy érzem valami hiányzik az életemből...talán ő?!mit tegyek?! valakinek valami használható ötlete?!
2009. márc. 13. 21:29
 1/1 anonim ***** válasza:
keresd meg....kerdezd meg h o ugyanezt erzi....ha igen akkor beszeljetek meg a regi serelmeket es ....kezdjetek ujra(de csak akkor ha bebizonyosodik h igazan szeret teged!)
2009. márc. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!