Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő 5 éve van együtt...

Ha egy nő 5 éve van együtt egy férfival, aki 2 éve egy másik nővel csalja, akkor lehetséges hogy az állandó barátnő annyira naiv hogy észre sem veszi? Vagy sejti csak annyira szereti a pasit, hogy inkább nem szól és tűr?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ez is, meg lehet az is. Én kapásból észreveszem/észrevettem, hogy a párom másfelé kacsingat. Jelen esetben nem ismerjük a körülményeket, tehát nem lehet eldönteni, hogy miért alakult íg az életük. Lehet, hogy a hivatalos barátnő valami miatt nem tud lépni, de az is lehet, hogy tényleg annyira szereti a partnerét, hogy szemet huny az eléggé hosszúra sikeredett kilengése előtt.
2009. jún. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Persze. Ha nagyon nem akarsz valamit látni, akár az orrod elé is tolhatják, akkor sem fogod látni. Ez így működik. (Én sem vagyok kivétel.)


Ha pedig olyan szinten konfrontálódsz a problémával, hogy az már kikerülhetetlen, akkor is vannak rá módszerek, hogyan védd meg az egódat egy ilyen sérüléstől, amit ez okoz. (Énvédő mechanizmusok címszó alatt lehet rájuk keresni, érdekes olvasmány bárkinek, akit érdekel a téma.) ;o)

2009. jún. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az állandó barátnő már megbocsátotta a pasi egy olyan félrelépését amiből gyerek is született. Szerintem nagyon naiv és pazarolja a fiatalságát egy hűtlen emberre.
2009. jún. 8. 10:34
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Én olyat is ismerek, aki 15 évig nem akarta elhinni, hogy a felesége minden adandó alkalommal fűvel-fával megcsalja, aztán mikor elhagyta a felesége, csak akkor lett neki nyilvánvaló. Vannak ilyen emberek, de őszintén: ha valakinek már több asszony mondta, hogy rajtakapták a feleségét a férjükkel meg azért nem a munkahely mosdójában kellene, akkor mit nem lehet ezen elhinni? Arról úgysem híresztelik tömegesen, hogy megcsalja a párját, aki ezt nem teszi. Lehet, hogy tudja és tűr az ilyen ember (a legrosszabb, amit tehet), de a párja ki fogja használni és csak addig marad vele, amíg nem talál nála jobbat (talán anyagiakban, nem is érzelmileg), és akkor tovább fog állni. Már sok ilyen esetet láttam. Szerintem az ilyen ember saját magának árt a legtöbbet, ha azt színleli, hogy minden rendben van. Ilyen dolog mellett nem kellene csak így elmenni.
2009. jún. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
Arról meg nem is szólva, hogy nekem nem lenne gusztusom ehhez! Az meg még rátesz egy lapáttal, hogy ebből a kapcsolatából gyerek született. Jó felelőtlen lehet ez a férfi. Kár az ilyen nőnek bármilyen tanácsot is adni, úgysem fogja megfogadni, mert abban hisz, hogy majd megváltozik a párja ahelyett, hogy belátná, hogy ennél a helyzetnél még az is jobb, ha egyedül van. Talán megszokásból is van vele meg fél az egyedülléttől, de csak magának generálja a problémát azzal, hogy tűr. Ő is hibás.
2009. jún. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!