Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rossz az, ha 2...

Szerintetek rossz az, ha 2 barátnő elmegy bulizni együtt?

Figyelt kérdés

A párom egyfolytában morog és bevágja a durcit, ha megtudja, hogy barátnőmmel elmegyünk bulizni. Lassan 2 éve vagyunk együtt, de engem nagyon zavar, hogy egyfolytában féltékenykedik. Soha nem voltam bulizós lány/nő. Idén nyáron mentem el kétszer a barátnőmmel szórakozni, és most ebben a hónapban megint megyünk. Szerintem nem kellene a páromnak egyfolytában azt a fejemhez vági, hogy azért megyek oda, hogy pasizzak, meg mutogassam magam(ahhoz azért elég dekorív vagyok, hogy tudjam, nagyon hamar találnék magamnak pasit, és még csak nem is a legutolsó szerencsétlent-de nekem nincs erre szükségem!!! Azért megyek, mert nem sok esélyem van elmenni bármi mást csinálni, de nekem is jogom van kiereszteni a gőzt a suli és munka mellett. Párom 10 évvel idősebb nálam, ő már túl van ezen a korszakon, sőt, ő intenzívebben csinálta mint én, nekem ez életemben kb 5. vagy 6. átbulizott estém lesz.

Megmondam neki, hogyha barátnőm férje nem féltékenykedik, akkor ő miért?


Hogyan értethetném meg vele, hogy ez nagyon idegesítő, hogy egyfolytában harcolnom kell a duzzogásával.



25-30/N


2010. dec. 4. 14:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem elsősorban az zavarja hogy elmész, hanem az, hogy csak ketten mentek. Bocs, de erről nekem is az jutna eszembe, hogy 2 csaj csak azért megy, a férfiaknak ez olyan, mint a zöld lámpa..

Ha többen mennétek, szerintem nem lenne gond.

2010. dec. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nem rossz,de az elsőnek igaza van,akkor mennek a lányok általában együtt bulizni ha pasizni akarnak,hiába nincs igy sajnos ez jön le belőle:(

Szerintem próbáld megérteni a párodat,féltékeny és ezzel nem nagyon tud mit kezdeni,te sem csak annyit,hogy tolerálod és szépen elmondod neki,h szereted és csak ő van neked.Majd lenyugszik:)

2010. dec. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

1. szórakozó helyen eszembe sem jutna ismerkedni( nekem az nem tetszik)

2. Nem vagyok rászorulva, hogy szórakozóhelyre kelljen elmennem pasizni. És ezt ő is tudja.

Ha pasizni akarnék, bárhol, bármikor talűlnék-de ennél válogatósabb vagyok, plusz tényleg nem akarok senkit felszedni

3. Utálom, mikor azt mondogatja, hogy mi csajok csak rázzuk maginkat, aztán bepiálva meg meg..gatjuk magunkat. Annyira feldühített: visszakérdeztem, hogyha enynire zavarja ez, akkor anno nem iylen helyekre kellett volna járni csajokat felszedni, mert ezek szerint ez személyes tapasztalat!!!(???)

2010. dec. 4. 14:49
 4/20 anonim ***** válasza:

Megértem,hogy dühös vagy de sajnos a féltékenységgel nem tudsz mit kezdeni:(

Próbáld elengedni a füled mellett,a párodat meg nyugtasd meg,hogy Ő álmaid férfija és nincs senki aki pótolhatná vagy vmi hasonló,hátha kicsit lenyugszik.

2010. dec. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Igaza van a barátodnak abban, hogy a mai fiatalok elég szánalmas dolgokat művelnek ezeken a szórakozóhelyeken, de nem kéne általánosítania, egyébként is ez a "bepiálva meg..gatjuk magunkat" viselkedés inkább a tizenéves korosztályra jellemző, akik ezzel akarnak felvágni, mert azt hiszik, hogy menő. Egy huszonéves felnőtt ember ennél már azért érettebb, és többnyire tud kulturált módon szórakozni, és ezt a barátod is igazán tudhatná, hacsak nem magából indul ki, hogyha ő is ilyeneket művelne egy buliban.
2010. dec. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

24/F vagyok.

Kérdező: utolsó kommmentedre:

1. én se ismerkedni megyek buliba. Nem kell megismerkedni a szórakozó lányokkal egykis ehhez-ahhoz :)

2. Igen, randizni én se éjjel mennék. Úgy is mondhatnám, a szórakozni vágyó lányok miatt megyek és nekik nyújtok szolgáltatást, amit mindketten élvezünk :)

3. Itt ellent mondasz önmagadnak: vagy a párod nem dugni járt a buliba, vagy neked van vaj(vagy vmi testnedv :D ) a füled mögött hogy ilyen buliba mész... Najó ezt visszaszívom. Nem volt szép...


Az viszont tényleg hülyeség hogy nincs szexuális indíttatása hogy éjjel szexi göncökben, kifestve magát mennek a lányok a szexéhes fiúk közé... Ne röhögtessél légy szíves.... Nem azt mondom hogy dugni mész, én elhiszem hogy neked eszedbe sincs megcsalni a párod. Csak valamiért furcsállom, hogy a lányok nem rendeznek fiú mentes éjjeli bulikat...Vajon miért? Mert nekik sem buli a buli az ellentétes nem nélkül...

2010. dec. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek 3-asra:

Igen, biztos hogy személyes tapasztalat (ahogy írtad régen ő is ilyen volt), de más egyedülállóként haverokkal elmenni vadászgatni/magamutogatni, mint párkapcsolatban.

2010. dec. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Jogod van ehhez, és nehogy engedj a duzzogásnak! Ha annyira ideges, hát menjen veletek (akkor menjen a barátnő férje is, hogy legyen társasága), de otthon nem maradsz miatta, mondd meg neki! Ha hívod, hogy de menjen ő is, akkor lehet,megnyugszik, mert ha pasizni akarnál, biztos nem hívnád őt magaddal!
2010. dec. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
17%
Jaja, egy párkapcsolatban a nőnek is joga van kanos fiúk között szexi ruciban riszálni magát a barinőivel. Meg a férfinak is joga van... pl sztriptízbárba menni, hiszen csak jól érzi magát haverjaival, eszébe nincs csajozni.....
2010. dec. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Bocsi,de arról nem én tehetek,hogyha a szórakozóhelyre valaki csak azért megy,hogy d..jon.

Az én öltözékem nem kihívó, tény,nem apáca ruhában megyek,de nem is miniszoknya, sem alul-felül köldökig érő top van rajtam.


Egyébként igen,páromnak volt már szórakozóhelyen felszedett egyéjszakás numerapartnere jópár évvel ezelött,még akkor nem is ismertem. Gondolom ezért is van ez a balhé.

Nem tudom miért lenne az jobb,ha többen mennénk lányok,ha pasizni akarnék,akkor azt több barátnő mellett is megtenném.


A másodikbulizásom után kérdezte,hogy vele miért nem megyek bulizni,de ekkor még élénken élt bennem az,hogy hetekig hallgattam azt,hogy nekem önbizalmat kellett növelnem,ahogy ráztam magam..így nyílván elvette a kedvemabulizástól,pláne hogy vele menjek.

Aztán úgy gondoltam,mikor már a mérgem csillapodott,hogy közelítek felé,kérdeztem,hogy mi lenne,ha szilveszterkor elmennénk bulizni? Erre a csípős válasz: Velem tervezed vagy idegen pasiknak akarod rázni...de ezt lenyeltem és kedvesen mondtam,hogy igen, Veled. Egyébként meg neki is vannak időnként különprogramjai...nekem egyszer sem jutott eszembe az, hogy bezsóljak neki, ha a haverokkal elmegy kocsmázni negyedévente.Ezzel az erővel én is mondhatnám, hogy bocsi, de ki tudja, hogy mit csináltok,és ha már inni akartok, akkor miért nem valamelyikőtök lakásában vagy barátnőket miért nem visztek?

2010. dec. 4. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!