Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet az ember kétszer szerelm...

Lehet az ember kétszer szerelmes ugyanabban az emberbe úgy hogy valami közbe szólt az első találkozónál és mondjuk évek vagy hónapok múlva újra találkoznak és újra átélik azt az érzést?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, velem annak idején megtörtént. Bár sajnos pár év után másodszor is elmúlt.
2012. márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
összesen 6 szor találkoztunk,minden egyes találka olyan volt mintha egy filmbe csöppentünk volna,megszűnt a külvilág,csak mi voltunk ketten és senki más,első látásra szerelem volt és még most is az,csak az élet közbe szólt..úgy szeretném látni és átélni vele azt,de nagyon messze lakunk egymástól.
2012. márc. 1. 18:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet. Bár a miénk kicsit más volt, nem túl idilli. 15 voltam mikor elkezdtünk járni, tipikus diákszerelem volt, bohém, csapkodásokkal, sértődésekkel teli. akkor majdnem egy évig voltunk együtt, a sorozatos szakítások után végleg szakítottunk. Majd újra találkoztunk 19 évesen, és egy fél évig húztuk egymás mellet, de sajnos csak szenvedés volt akkor is. ...
2012. márc. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. 17 és 34 évesen..
2012. márc. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de csak akkor, ha tisztában vannak vele, hogy a másik már nem ugyanaz az ember, aki az első találkozáskor, hiszen az eltelt év alatt szükségszerűen változott, fejlődött. Ha ezt tudják tolerálni, ÚJRA egymásba szerethetnek és működhet a dolog.


Ha azt gondolják, hogy minden olyan lesz, mint régen, és azt hiszik, a másik olyan, mint évekkel korábban, ugyanarra vágyik, ugyanazt gondolja, ugyanúgy viselkedik, akkor hamar vég lesz. Akkor is, ha elvárják, hogy ugyanolyan legyen.

2012. márc. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igen, megeshet :) Velem is hasonló helyzet volt,ugyanígy több száz kilométer táv, együtt nyaraltam az illetővel, aztán 2 év után újra, és nem is tudom... ha nem is beleszerettem, de utána borzasztóan hiányzott, majd megpusztultam utána... azóta eltelt megint lassan két év, lehet újra találkozunk, dee szerintem azóta más ember lett.. és az egyik előttem szóló mondta, és igazat adok neki hogy kár olyan hamis illúziókat kergetnünk hogy a másik még ugyanaz az ember, könnyen érhet csalódás hogy nem...bár ebben a reménytelen helyzetben, hogy ekkora a távolság, talán jobb is ha nem szeretjük meg újra.. én már nem akarom átélni 3x is
2012. márc. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én 16 évesen jöttem össze a barátnőmmrl Ő akkor 19 volt. Sajnos nem is nagyon müködött a dolog igy 3 honap után szakítottunk 3 év mulva ujra találkoztunk teljesen véletlenül és ujra egymásba gabalyodtunk azóta már eltelt több mint 7 év és még mindig tart a szerelem...
2012. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!