Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikortól normális, ha a...

Mikortól normális, ha a barátom velünk nyaral/utazik?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, 3 éve vagyok együtt a párommal. Mindketten egyetemre járunk, barátom is szeretnivaló, udvarias, rendes srác, az elején mégis sok gondunk volt a szüleim miatt. (Nehezen emésztették meg a "lányunknak barátja van" dolgot, pedig nagyon óvatosan csináltuk, nem erőltettünk náluk semmit.) 19 éves koromban sírva kellett könyörögnöm, hogy a siófoki nyaralónkba kettesben leutazhassunk 3 napra.


Na most a családunk szerencsés olyan szempontból, hogy gyakran járunk városnézésekre Európában. Most tavasszal is utazunk ezért az érdekelne, hogy mikortól "normális" ha az ember párja i csatlakozik? A bátyám 4 éves kapcsolatából a lány 2-szer is volt velünk, azóta két éve egy másik lánnyal él együtt, ő a következő utunkra jön velünk, viszont az én barátom fel sem merült lehetőségnek..

Nyilván számít, hogy a bátyám már együtt él a barátnőjével, de mégis meddig kellene várnom, hogy esetlegesen felmerüljön a lehetőség?


2012. márc. 1. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Hát, szerintem már bőven! Vesd fel, hogy mi lenne, ha veletek utazna..:)
2012. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

3 éve vagytok együtt, normális, ha a párod veletek nyaral. Legalábbis normális családban ez nem jelentene gondot, akkor sem, ha nem éltek még együtt. Ez már komoly kapcsolat és azért mégsem vagytok 15 évesek.

Persze ha a szüleidet zavarná a barátod jelenléte, akkor lehet jobb volna meggondolni a dolgot, mert akkor sem a párod, sem az ő számukra nem lesz kellemes a nyaralás.

2012. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát..nem hinném, hogy jobban zavarná őket, mint a bátyám barátnője..egyszerűen csak olyanokat szoktak mondani, hogy nem kellene ezt még, vagy ne is mondd végig, vagy felejtsd el.. Mert hogy nem ugyanaz, hiszen a bátyám és a barátnője együtt élnek ( bár mi régebben vagyunk együtt..:/ )

Egyébként a barátoméknál alvásra is húzzák a szájukat, de ebben a kérdésben már a sarkamra álltam.

2012. márc. 1. 19:54
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Mi egyik év augusztusában össze jöttünk,akkor már túl voltunk a családi nyaraláson. De másik évben már a párom is velünk tartott. Amikor össze jöttünk 16 voltam ő 21.
2012. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 tetro ***** válasza:
A szüleid gyerekként kezelnek. Sőt, abból amit értesz, nem egyszerűen csak gyereknek... Húsz évesen már azért se nagyon szólhatnának, ha te a barátoddal kettesben akarnál utazgatni. Gondolom tisztában vannak vele, hogy éltek szexuális életet. Akkor mégis mi a franctól féltenek? Hogy jól fogod érezni magad a nyaralás alatt?
2012. márc. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

2 hete voltunk együtt amikor esedékes volt anyámékkal a nyaralás.Öcsémet átpateroltam anyámékhoz,párom jött velünk.

21 voltam ekkor.

Én velük csak 1 év után voltam,mert az első nyáron már letudták a nyaralást a családdal,igy csak kettesben voltunk már el.De karácsonyt 24-én velük voltam,és télen 2napra velük mentem wellneszezni.

aztán leszoktunk arról hogy több időre szülőkkel,velük max 2-3 nap.

2012. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Jajjajajj.. Elég húzós ez az egész és tényleg röhejesen kezelik. Eleinte attól féltek, hogy a tanulásban hátráltathat.. Most pedig az a tippem, hogy ha megemlíteném a nyaralást, akkor azt mondanák rá, hogy nem, mert ha egyszer elhívják akkor máskor is kell majd..

Nemistudom, ők úgy "zavartatják magukat" vagy hogy mondjam.. Már megszokták hogy itt lóg a barátom, de azért mindig el kell viselnem tőlük egy-egy rosszalló pillantást. Megismerni sosem akarták, az első év pokoli volt, nekem is, a barátomnak is, hiszen az ő szülei pont az enyémek ellentétei és bármikor szívesen látnak engem, én már voltam is egyszer velük nyaralni.

Azt nem tudom, hogy hogy hozhatnám ezt fel, anélkül, hogy rögtön veszekedés lenne belőle?

2012. márc. 1. 20:38
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
anya,apa,Béla jön velünk nyaralni vagy kettesben megyünk,én nem megek veletek nélküle,hisz a bátyám Pisti is hozza a Klárit.
2012. márc. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát ez családonként változó,de szerintem nálatok ennyi idősen,ennyi év után már igencsak normális lenne(sőt szerintem a jelen szitu nem normális)

Én összejöttem 19 évesen a barátommal márciusban,júniusban már velünk jött nyaralni,nem hiszem,h nélküle el tudtak volna rángatni...:D

2012. márc. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Ha ennyire nem kiváncsiak rá,menjetek nélkülük. Az egy dolog,hogy törekedni kell a jó családi viszonyra,de ha 3 éve így viselkednek,akkor nem kell tovább a seggüket nyalni,felnőttek vagytok,azt cisnáltok amit akartok ha tetszik a szüleiteknek ha nem.
2012. márc. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!