Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szolnatok hozza ha ferjete...

Mit szolnatok hozza ha ferjetek nem furodne/zuhanyozna eleget?

Figyelt kérdés

Egy ideje ferjem elhanyagolja magat, es nem tisztalkodik rendszeresen. Van amikor 1 heten csak 1-szer zuhanyzik. Amugy nem budos, nincs testszaga. Mar mindent probaltam, megkertem, ot szepen is, es nem... Regebben nem volt ilyen. Nem vagyunk idosek sem mindketten 30-asok. Kozeledne is hozzam szexualisan, de igy egyszeruen nem tudok hozzanyulni. Olyankor megsertodik hogy nem szeretem ot es nem kivanom. De igy? Amugy a kapcsolatunk jo, szeretjuk egymast, vannak gyerekek is...

En minden nap furdok, es adok magamra.

Amugy vezetoi allasa van, alkalmazottakkal, oltonyt nyakkendot hord. (mielott valaki megkerdojelezne a vegzettseget, munkakoret stb)

Nem tudom mit tegyek. Neki miert jo igy?? Tonkre fog menni kapcsolatunk, ha nem tisztalkodik. Ti mit szolnatok ehhez?


2012. márc. 2. 18:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha erről kérdezed, mit felel?
2012. márc. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem beszélsz vele erről? Szerintem nem kéne ennek annyira tabu témának lennie.....
2012. márc. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%

Hát jól nyakon vágnám, azt. :D Szerencsére párom nagyon igényes, sokszor napi kétszer is zuhanyzik.

Ha nem érti meg az észérveid, majd a szexhiány rádöbbenti, hogy le kéne fürödni...

2012. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

nagyon meglepő! heti egyszer azért nem vmi higiénikus főleg hogy nagy wc-zés után mindig kell/ kéne mosakodni.Nagyon idegesítő lehet , és tényleg kiábrándító, csodálom hogy nem szagos.

először el kéne mondani neki szépen de gondolom ezt már megtetted.esetleg ha együtt zuhanyoznátok fürödnétek? hátha meghozod a kedvét!:) mi történhetett hogy nem akar fürödni rendszeresen? nem hiszem hoyg spórolni akar a számlán.

2012. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Beszeltem en mar neki errol szazszor, veszekedtunk is miatta. Akkor fogja magat es elmegy furodni. De olyankor mar nnapok ota nem furdott...
2012. márc. 2. 18:38
 6/21 anonim ***** válasza:
49%
"Tonkre fog menni kapcsolatunk, ha nem tisztalkodik." Szerintem ez a kapcsolat már tönkrement, ha még ezt sem tudjátok megbeszélni.
2012. márc. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
még az a mázli hogy nincs szaga.de a testszag egy dolog,ha nincs akkor simán lehetne szexelni DE. a farkát azért illene megmosnia legalább mielött belédvisz valami fertözést....meg a kezét...fogat mosni szokott?XD
2012. márc. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
63%
Írtad az iskolázottságot, hát sok diplomással találkoztam, aki felejti a fürdést, gombás a lábuk. Egy alul iskolázott általában fizikai munkát végez, ami miatt mindenképp fürödnie kell.
2012. márc. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Meg a másik: sok munkahelyen elvárják a beosztottól a rendszeres tisztálkodást, férfiaktól sok helyütt a napi borotválkozást (lásd hivatásosok.)


Kérdezd meg tőle: mi rossz van abban, ha lefürdik? Fáj?

2012. márc. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Normálisvagy? ***** válasza:
100%

Nem bántásból, de lehetetlen, hogy ne legyen testszaga..., nem lehet, hogy máshol fürdik, mert azért valljuk be egy hét az egy hét! Még akkor is izzad az ember, ha nem végez fizikai munkát!

Alsógatyát cserél vagy még azt sem?

Beszéld meg vele feltétlenül, mert rámehet a kapcsolatotok!

2012. márc. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!