Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szolnatok hozza ha ferjete...

Mit szolnatok hozza ha ferjetek nem furodne/zuhanyozna eleget?

Figyelt kérdés

Egy ideje ferjem elhanyagolja magat, es nem tisztalkodik rendszeresen. Van amikor 1 heten csak 1-szer zuhanyzik. Amugy nem budos, nincs testszaga. Mar mindent probaltam, megkertem, ot szepen is, es nem... Regebben nem volt ilyen. Nem vagyunk idosek sem mindketten 30-asok. Kozeledne is hozzam szexualisan, de igy egyszeruen nem tudok hozzanyulni. Olyankor megsertodik hogy nem szeretem ot es nem kivanom. De igy? Amugy a kapcsolatunk jo, szeretjuk egymast, vannak gyerekek is...

En minden nap furdok, es adok magamra.

Amugy vezetoi allasa van, alkalmazottakkal, oltonyt nyakkendot hord. (mielott valaki megkerdojelezne a vegzettseget, munkakoret stb)

Nem tudom mit tegyek. Neki miert jo igy?? Tonkre fog menni kapcsolatunk, ha nem tisztalkodik. Ti mit szolnatok ehhez?


2012. márc. 2. 18:22
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Fogat minden nap mos reggel, este. Alsogatyat vesz tisztat minden reggel, zoknit is. Tenyleg nincs izzadtsag szaga, bar hasznal honalj spray-t. Hogy mashol lefurode-e? Nem tudom... :(
2012. márc. 2. 19:27
 12/21 Normálisvagy? ***** válasza:
59%

Jujj el ne keseredj, nem azért mondtam, csak érdekesnek tartom, mert én minden nap alaposan letusolok, spray-t is használok és a nap végére nem azt mondom, hogy büdös lennék, de nem az igazi!

Még mindig csak annyit mondok, hogy beszéld meg vele, ha csak ennyi a probléma szerintem simán meg lehet oldani!

Ja, sejtem, hogy nem füllik a fogad így a szexhez, de hidd el, hogy nem bírják ám sokáig szex nélkül a pasik!

2012. márc. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A szeretőjénél, vicc volt, mielőtt lepontoztok. Tudom rossz vicc.
2012. márc. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
79%
Ha valaki egy hétig nem fürdik, vagy zuhanyzik biztos, hogy van izzadság szaga! Főleg egy férfinek!
2012. márc. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
81%
Üdv az igénytelen emberek miatt szenvedők klubjában.Bár nekem nem a párom,hanem az apám csinálja ezt.Ma este már nagyon büdös volt.Nem bírom ki mellette.Én nem merem megkérni,mert sértődős,és nem is az én dolgom...de együtt érzek veled.
2012. márc. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
60%
Előző vagyok.Oltsd be azzal,hogy felhúzod a gázálarcot.Szerintem érteni fogja.
2012. márc. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
81%
mikor alszik leöntöd forró vízzel, amiatt tuti beszalad és folyatja magára egy darabig a hideg vizet:D
2012. márc. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Hát jó bukéja lehet,nem fürdés és spray...a nyakkendő is roppant fontos...tehát csak a látszatra ad.Mondd meg neki drágám fürggyé le:))csak el szégyelli magát.Néma gyereknek az anyja se érti a szavát...
2012. márc. 3. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ha így folytatja a férjed akkor könnyen a kapcsolatotok rovására fog menni.

Nem értem, hogy történhet meg egy olyan emberrel aki ezelőtt normálisan tisztálkodott. És az, hogy napi szinten hord öltönyt, azért abba könnyen belelehet izzadni, és azt kétlem, hogy semennyi testszaga ne legyen 1 hét után.

Mennyit dolgozik? Lehet, hogy csak fáradt (bár ez nem ok rá)

Tuti egy idő után lenne pár keresetlen szavam a férjemhez, ha így viselkedne, főleg, hogy amilyen munkát végez szükséges a napi tusolás.

2012. márc. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
13%
Ez bőven elég. Csak nálunk divat a napi fürdés sőt szerintem aki azt mondja naponta fürdik a fele legalább hazudik.
2012. márc. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!