Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szolnatok hozza ha ferjete...

Mit szolnatok hozza ha ferjetek nem furodne/zuhanyozna eleget?

Figyelt kérdés

Egy ideje ferjem elhanyagolja magat, es nem tisztalkodik rendszeresen. Van amikor 1 heten csak 1-szer zuhanyzik. Amugy nem budos, nincs testszaga. Mar mindent probaltam, megkertem, ot szepen is, es nem... Regebben nem volt ilyen. Nem vagyunk idosek sem mindketten 30-asok. Kozeledne is hozzam szexualisan, de igy egyszeruen nem tudok hozzanyulni. Olyankor megsertodik hogy nem szeretem ot es nem kivanom. De igy? Amugy a kapcsolatunk jo, szeretjuk egymast, vannak gyerekek is...

En minden nap furdok, es adok magamra.

Amugy vezetoi allasa van, alkalmazottakkal, oltonyt nyakkendot hord. (mielott valaki megkerdojelezne a vegzettseget, munkakoret stb)

Nem tudom mit tegyek. Neki miert jo igy?? Tonkre fog menni kapcsolatunk, ha nem tisztalkodik. Ti mit szolnatok ehhez?


2012. márc. 2. 18:22
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Amikor mész fürödni vagy zuhanyozni, hívd őt is, hogy másszon be melléd. Szerintem nem fogja kihagyni, már csak a lehetséges folytatás miatt sem.
2012. márc. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!