Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet az ilyen emberrel...

Mit lehet az ilyen emberrel kezdeni?

Figyelt kérdés

Szóval van a társaságban (nagy társaság viszonylag) olyan fiú (18 éves) aki egyszerűen kiborító.


Vagyis az a baj, hogy úgy viselkedik, hogy azt hiszi, hogy neki JOGA van mindenkiről mindent tudni, nem baj ha magánéleti.

Ha valaki nem mondja el, azt rögtön lebunkózza, mert "én csak segíteni akarok, én is mindent elmondok", amikor ő semmit sem mond el.

Sok embert zavar, de kitenni a társaságból még nem tették ki, mert egyrészt nem akarják hogy elterjesszen minden rosszat, másrészt ha ő bunkó akkor ők nem akarnak azok lenni.


Mit lehet ilyen emberrel kezdeni, aki azt hiszi hogy joga van mindent tudni, de bunkó meg lekezelő ha valaki nem mondja el?:/


2012. febr. 26. 11:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah és normális szóból nem ért.....:S
2012. febr. 26. 11:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen ember mindenképpen azt terjeszt rólatok, amit akar. Az pedig nem bunkóság, ha közlitek vele, hogy az adott téma nem rá tartozik. Majd ha szükség lesz a tanácsára, akkor kérni fogjátok. Sosem értettem hogy lehetséges az, hogy egy ember tart sakkban egy egész társaságot.
2012. febr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem tartja sakkban a társaságot. Csak eddig azért nem "menesztették" mert nem akartak vele bunkók lenni.


Amúgy miért hiszi azt valaki hogy neki joga van mindent tudni?

Most ha nem a társaságról beszélünk hanem mondjuk 2 emberről, és az egyik ember ilyen, akkor mondjuk hogy kell azt "lekezelni"?


Mert én már beszélgettem vele, mondtam hogy nem tartozik rá, erre "de igen rám is tartozik".......

2012. febr. 26. 11:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert én már beszélgettem vele, mondtam hogy nem tartozik rá, erre "de igen rám is tartozik"......

Válasz: Pityukám, szerinted rád tartozik, szerintem meg nem, más téma?

A sakkban tartja a társaságot pedig ez esetben azt jelenti, hogy öten-hatan feszengtek mellette, mikor jól is érezhetnétek magatokat. Ha mindannyian közölnétek vele, hogy nem ő dönti el, ki milyen információt oszt meg vele, egyszerűen nem lenne más választása, mint beletörődni. És ettől még véletlenül sem lesztek bunkók.

2012. febr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A társaságban jól érezzük magunkat, nem azzal van a gond, hanem amikor épp nem vagyunk együtt és ő 1-1 emberkével van a társaságból. És ekkor szokott ez lenni.
2012. febr. 26. 12:01
 6/7 A kérdező kommentje:
Amikor mind együtt vagyunk akkor azért ezt nem próbálja meg, de már más is panaszkodott hogy ha csak egyedül van vele mennyire belemászik más életébe....
2012. febr. 26. 12:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én életembe csak és kizárólag annyira tudnak mások belemászni, amennyire én megengedem. Ez a gyerek nem lett megtanítva az illemre, attól még te és a barátaid nem vagytok kötelesek úgy ugrálni, ahogy ő fütyül. Kérdezni bármit lehet, válaszolni meg nem kötelező.
2012. febr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!