Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a férj helyében?

Ti mit tennétek a férj helyében?

Figyelt kérdés

Este ment volna haza, de még az utolsó vonatot is lekéste.

A feleség nem érte el (nincs mobilja) és végigaggódta az éjszakát, még kórházba is telefonált.

A nej reggel elérte és ultimátumot adott: ha nem ér haza nyolcra, akkor ők elmennek (másfél éves a gyerek).

Nem tud hazaérni, a feleség pakol.

Mivel lehetne a nőt kiengesztelni.

(megcsalás nem történt, a férj az anyjánál aludt)


2012. márc. 4. 07:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%

Az én feleségem hasonló módon lépett le, két éves gyerekkel.

Csak a fiam miatt sajnáltam a dolgot, hála istennek azóta már elváltunk, és a mostani feleségemnek eszébe se jutna ilyen okkkal lelépni!

Az a házasság nem most romlott el hanem már régen, ne erőltesd!

2012. márc. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
39%
mindent félretéve:miért is kell a nőnek a gyerekkel emiatt lelépnie? Ott valami más vn a háttérben és valszeg,hogy egy új fűtött otthon várja valahol egy új ,kedves bácsival......
2012. márc. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Az anyjához megy. Sokadik alkalom, hogy 5-6 órát is "késik"
2012. márc. 4. 08:08
 4/24 anonim ***** válasza:
91%

A férj helyében mit tennék????


Egyszerű: próbálnám virággal kiengesztelni a feleséget és nem csak ígérgetés szintjén betartani hogy időben hazaér, amikor kell!



Egyébként csak úgy mellékesen:

Mutass olyan nőt aki elhiszi hogy többedszeri kimaradásnál, nem otthon alvásnál a férj mindig hűséges volt és csak az anyukájánál akart aludni???

Ne légy naív, ezt egyetlen nő sem hiszi el!!!!

2012. márc. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%

Az én párom is késős és ezzel nagyon ki tud akasztani. Főleg hogy ő is rendszeresen csinálja. De ez önmagában nem ok arra, hogy lelépjek a gyerekkel. Biztos van valami a háttérben.


Amúgy miért nem éri el a buszt? Ha dolgozik, az még valahol érthető; ha a haverok tartják fel, akkor viszont a feleség álláspontja érthető.

2012. márc. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%
Ha a feleség pakol, mert a férj nem ért időben haza, egyébként is pakolna, csak más volna az ürügy. Mivel lehetne kiengesztelni? Semmivel. Aki menni akar hagyni kell, csak az ajtót nem kell utána bezárni, mert ha tényleg csak a késés miatt ment el, akkor hamarosan visszajön. Ha meg nem a késés van a pakolás hátterében, hanem komolyabb, akkor nem fog visszajönni. Egyszerű ez. Senki nem tulajdona senkinek. Megkötni nem szabad senkit. Na, a legjobbakat.
2012. márc. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
34%
A feleségnem kapóra jött ez szerintem, van más a háttérben. Ilyenért nem lép le senki épeszű...
2012. márc. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%

Üssetek agyon, de megértem a feleséget.

A férj ígér valamit, gondolom a nej ezen nem hepciáskodott.

A férj nem is elérhető.

Én elgondolkodnék azon, hogy ha ennyire fontos a férjem számára az adott szó, akkor a gyűrű az ujjamon komoly-e, vagy az is annyit ér.

Aki nem tartja be amit ígér, és nem is kér korrigálás (egy százassal lehet fülkéből is telefonálni!) az szerintem megbízhatatlan.

Ha meg én késném le az utolsót, minimum, hogy az ELSŐVEL hazamennék.

25n

2012. márc. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%
Lehet hülye vagyok, de a férjnél nincs száz forint, hogy a feleségét felhívja, hogy mi van. Szerintem kicsit furcsa a sztori. Én is pakolnék.
2012. márc. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Én a felelség barátnője vagyok. A barátnőm iszonyúan ki van akadva. Az utolsó, 86%os rátapintott a lényegre, itt a bizalomról van szó.

Én is elértem a férjet, ő kéri a tanácsot. Nincs megcsalás, az anyja a szomszédom. Ide is átjöhetett volna telefonálni.

A barátnőm nem akarta az anyóst hívni, én sem akartam, hajnali egykor becsengetni, hogy itt van-e a kedves férj, aki tőlem már kapott egy istenes leb@szást.

Mert fordított esetben ő lenne az aki ordítva fogadná a nejét, hogy mégis hol a fenében volt.

2012. márc. 4. 08:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!