Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjed/párod megcsinálja...

Férjed/párod megcsinálja ezeket neked?

Figyelt kérdés

Hajfestés,hajvágás,körömfestés,szemöldök szedés-festés?


Az enyém igen.De nem mondom senkinek,mert egyszer emlitettem valakinek hogy párom szedte a szemöldököm,erre lepapucsozta.


Tényleg gáz?


Nem spórolásképp,csak tényleg jól megcsinálja,kedve is van,és közben jókat beszélgetünk.

(házimunkából is kiveszi a részét kérés nélkül)


szerintetek más is csak nem meri mondani,nehogy papucsnak nevezzék,vagy tényleg nem megszokott?



2012. márc. 1. 20:26
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jó és rendes férjed van, becsüld meg őt! :) Dehogy papucs!


Olvastam egy összeállítást amit a gyerekek szerelemről alkotott véleményükből állítottak össze:


"Amikor nagyinak begyulladtak az izületei, nem tudott már előrehajolni, hogy kifesthesse a lábán a körmeit. Most mindig a nagypapa festi a nagyi körmeit, pedig neki is izületgyulladása van. Ez a szeretet."

Rebeka - 8 éves


Akkor azt gondoltam hogy ilyen nincs, vagy csak ritka, de ezek szerint neked ilyen segítőkész párod van! :)))

2012. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer festettem a hajam, azaz ő festette. A hajamat fodrász vágja. A körmömet én festem. A szemöldökömet is én szedem, de ha megkérném, megtenné. Nem hiszem, hogy gáz, legalábbis szerintem nem. Biztos más is megteszi ezeket, de nem dicsekednek vele.
2012. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
100%
Férjem szakmájában centiméterekben mérhető a tűréshatár, nem járnék jól vele. :) De jót nevettem. Viszont mindig megdicsér, ha egy szakemberrel elvégeztetem helyette.
2012. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
mérnökök vagyunk,nálunk mm-ben mérhető,és mégis...:)
2012. márc. 1. 20:32
 5/51 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ilyenre még nem volt példa, egyszer kezdte el kivasalni a hajamat - ő kérte - aztán, mivel derékig érő, elég dús hajam van, meg is unta, mondta, hogy ne haragudjak neki ehhez nincsen türelme.


Ha nálatok ez működik, nyilván te látod a párodon, hogy mennyire kényszerből, vagy jókedvből csinálja, te ismered őt. Az hogy nem beszéltek róla megint csak olyan dolog, hogy azt sem részletezitek a barátoknak, hogy ki milyen fehérneműt viselt az aktus előtt, aztán hogy milyen pózban, meddig és milyen tempóban csináltátok. Szerintem ez a magánéletetek.


Úgy vagyok ezzel az egésszel, hogy egy kapcsolat szabályait MINDIG az adott két félnek kéne írnia, nem a kívülállóknak.

2012. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
77%

azt hiszem órákig röhögne ha ilyenre kérném.

Nem is jutna eszembe ilyenre kérni és gondolom rémes lenne amit csinálna.

2012. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
32%
én nem engedem, hoyg befesse a hajam. Egyszer megtette, vészhelyzetben, de nem akarom, hoyg mégegyszer "félkész állapotban" lásson!
2012. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
80%
Nem bíznám rá ezeket, nem ért hozzájuk... inkább megkérem a húgomat a hajfestésre, a többit vagy szakemberrel végeztetem vagy magam megcsinálom. Egyszer majdnem megkértem, hogy kenje be a hajamat a hajfestékkel, de nem mertem meglépni...
2012. márc. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

"de nem akarom, hoyg mégegyszer "félkész állapotban" lásson!"


smink nélkül se lát pizsamában?

2012. márc. 1. 20:36
 10/51 anonim ***** válasza:
37%
azért a smink nélkül és a festékkel a hajon az nem egy kategória
2012. márc. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!