Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagytok féltékenyek...

Mennyire vagytok féltékenyek a legjobb barátnőtökre? Ha mással megy valamerre, ha másokkal találkozik.

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Önálló emberi lény, nem a tulajdonom. Az ember a párjának sem szabhatja meg, hova menjen, kivel találkozzon, nemhogy egy barátnőjének.
2012. márc. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
én nagyon.
2012. márc. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Semennyire. Miért kéne rá féltékenynek lennem?

Egyetértek az elsővel, önálló lény, azt tesz amit akar, én meg ha féltékeny lennék rá, meg sem érdemelném.

2012. márc. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam féltékeny, nem szóltam bele kikkel mikor találkozik. Aztán egyik napról a másikra megváltozott minden, le se sz.rja a fejem.

Azóta eltelt kb 4 hónap, egyszer sem keresett, holott előtte minden nap együtt lógtunk. Lett neki új legjobb barátnője, ezért én sem fogom soha felkeresni

2012. márc. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Én igen,sokat féltékeny voltam.Nő vagyok,kár tagadni.A nők ilyenek.Fikázzák egymást orrba szájba és alátesznek,lehetőleg a másik háta mögött,alattomosan.Én nem tettem alá,de irigy voltam rá és fájt,hogy már nem lehetek vele annyit,mint régen,amikor lett pasija.Ez van.
2012. márc. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok de nem vagyok olyan mint akit az előző válaszoló leírt.

Szerintem nincs ok a féltékenykedésre. Ha valaki igaz barát nem fog leváltani.

2012. márc. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem. Nem minden nő.
2012. márc. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyannal megy, akivel én nem vagyok jóban, az nem zavar, de volt már, hogy megharagudtam, ha egy másik barátnőmmel találkozott és nekem nem szóltak.
2012. márc. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ahogy észrevettem ebből a mai lányok kb 15-16 éves korukra kinőnek. Számomra ez tök furcsa, nálunk soha nem volt még hasonló sem, pedig nem vagyok idős, 18 éves.
2012. márc. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Semennyire!

A barátság nem börtön, oda megy, ahova akar.

2012. márc. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!