Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kiakadnátok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kiakadnátok a legjobb barátnőtökre egy ilyen dolog miatt?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom akivel 2 hónapja vége lett. Nagyon meg viselt és még most is nagyon szeretem bármit megtennék azért hogy újra együtt legyünk. A "volt" legjobb barátnőmnek éjszakákat meséltem neki hogy mennyire fáj meg minden még mindig tudja hogy szeretem és imádom, erre most pénteken összejöttek együtt mentünk bulizni csak nekem hamarabb haza kellett érnem ők pedig ott maradtak másnap beszéltem a "barátnőmmel" és azt mondta nekem minden rendben van és hogy nem jött össze senkivel az exem. vasárnap sétáltam bátyámmal a városba és kézen fogva sétáltak én elfordítottam a fejem és el se tudtam hinni. Tegnap ott nyalakodtak előttem a suliba én nekem jó képet kellett hozzávágnom és ma még volt pofája megkérdezni hogy mi bajom van? Ti mit szólnátok ha ezt csinálná a legjobb barátnőtök?
2012. jan. 31. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nem barát.Többet ne állj vele szóba.
2012. jan. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen egy utolsó lotyó szerintem soha ne állj vele szóba semmilyen körülmények között még köszönni se köszönj neki
2012. jan. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 *Krisztaaa* válasza:
100%
vlm is történt hasonló, sztem is az a legjobb ha többé nem veszel róla tudomást sem...
2012. jan. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb barátnő nem csinál ilyet. Erre mondják hogy az embernek jól kell megválogatnia a barátait. Mi ilyet sosem csinálnánk egymással a barátnőmmel :)
2012. jan. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem csinálj úgy, mintha minden rendben lenne, és belülről robbantsd szét a kapcsolatukat, fordítsd ellene a barátait. Tudom, kissé gonosz, de megérdemli. Nem azért, mert összejött a volt barátoddal, hanem azért, mert nem volt annyi benne, hogy eléd álljon és megmondja az igazat. Még akkor is számolnia kellett volna azzal, hogy ez nagyon megviselné a barátságotokat, hát még így.. Én kicsinálnám.
2012. jan. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

... és arra gondoltál már, hogy nem kell jó képet vágni ehhez? Ha tőlem megkérdezné a legjobb barátnőm, hogy mi bajom, megmondanám neki.

"Anya, összejöttél azzal a sráccal, aki két hónapja dobott engem, és nekem ez fáj. Úgyhogy most légyszíves b.szódj meg, te tetves k.rva."

Vagy valami ilyesmi. Meg lehet ezt beszélni, nem kell senkit hátbatámadni. Akkor ő jöhet azzal, hogy te meg gerinctelen vagy, mert egy pasi miatt szétrobbantotad a barátságotokat.

2012. jan. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Lehet, hogy már régebben is rástartolt volna a srácra, de tiszteletben tartotta a kapcsolatotokat.

Az a legnagyobb bajod, hogy biztossá vált, az exed végérvényesen dobott. Örülj neki, hogy össze jöttek, mert így hamarabb túl tudsz lenni a volt kapcsolatodon.

2012. febr. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnő nem csinál ilyet! Amikor megkérdezte tőled,h mi bajod van,én akkor jól képen töröltem volna h észrevegye magát,a rohadt ri..nca.
2012. febr. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A barátnőd egy tetves r*banc.rugd szájba .es az exedet
2014. ápr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!