Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt legjobb barátnő újra...

A volt legjobb barátnő újra próbálkozik?

Figyelt kérdés

A lényege a történetnek az,hogy sok évvel ezelőtt lettünk jóban,nagyon egymásra találtunk,olyanok voltunk mint a testvérek!

Aztán meghülyült és egy nem is rólunk szóló vita miatt össze vesztünk!

Pár hónap orrhúzás után,én megkerestem és újra jóban lettünk,aztán ahogy teltek az évek szépen lassan kiderültek olyan dolgok hogy bennem egy világ omlott össze!

Elkezdett hazudozni nekem,össze vissza vitte a pletykákat,a magánéletem nem tartotta tiszteletben és "rossz életűekkel" kezdett foglalkozni és teljesen átvette a stílusukat!

Először azt hittem mindig is ilyen volt és csak elfogult voltam vele,de nem így van!

Ő tényleg egy kedves,jólelkű,szeretetre méltó lány volt,aki mindig mellettem állt ha kellett!

De egyszerűen úgy megváltozott hogy rá sem ismerni!Nagy pofájú lett,rengeteg sz*rkavarás van körülötte,és nevetségesen viselkedik!

A problémám az hogy már rég nem beszélünk,de ő most kerülget engem,próbálkozgat a kapcsolatfelvétellel és nem értem miért?

Anno megpróbáltam megbeszélni vele a problémám,kérleltem hogy változzon vissza,de még rosszabb lett!

Én akkorát csalódtam hogy nem valószínű hogy valaha tudnék benne bízni és nekem enélkül nem megy a barátkozás!

Feleslegesnek tartom magam olyan emberekkel körül vetetni akikben már csalódtam,ráadásul nem egy ízben!

Közben meg még mindig bánt,még mindig rosszul érint,és valahol hiányzik is,mert ő nekem tényleg a testvérkém volt és tényleg nagyon szerettem és a szívemen viseltem a gondjait!

De nem tizenéves gyerekek vagyunk,és ráadásul nekem családom van és fontos hogy kik vesznek körül bennünket!


Az eszem azt súgja hagyjam a francba,mert ha akkor fontos lettem volna neki elhallja amit kérek,de szívem szerint elmennék hozzá és választ kérnék rengeteg kérdésemre!

Ti mit tennétek a helyemben?Vagy hogy lépnétek ezen túl?


2012. febr. 26. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyvonalakban hasonlót én is el tudok mondani.Én is inkább 40 vagyok,mint gyerek,engem is próbál környékezni,hogy beszélni akar,de én mondtam ,hogy majd.Ő is mindig ezt mondta,de most hírtelen elkezdtem érdekelni,de én sem bízom benne.Csak jót csináltam vele,ő meg minden mondatával csak bánt,inkább félek,ki tudja mi lesz a következő húzása.Ha elkap,megmondom,hogy maradjunk,csak köszönőviszonyban.Hívott telefonon,nem vettem fel,kerülöm a társaságát.
2012. febr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Hagyd és éld a saját bizonságos életedet. Szerintem van valami a háttérben,ami miatt megint a közelebde akar lenni. Szerintem ne tedd. Felejts el.
2012. febr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Abszolut megértlek! Èn is igy vagyok egy "barátnõmmel", pont ilyen õ is. Olyan dolgokat mondtam el neki, amiket senki másnak, õ neki meg elsõ dolga volt, h az édes annyával megbeszélje a magán életem, és nem csak vele, aki mindennek a tetejében az èn anyàm barátnõje.

Nos hàt...én megbocsàjtottam neki kètszer ès nagyon megbàntam, pont ugy kipletykàlt meg lehordott (ok nèlkül) a hàtam mögött ès mindenhez hozzà is tòdott egy csomó hazugsàgot, ellenem beszélt fiukat akikkel kialakulóban voltak kapcsolataim, meg mèg a gyerekkori barátnõmmel is egymásnak forditott minket ès mèg sorolhatnàm. Szerintem ne kövesd el az én hibàm mert nem hiàba mondjàk, h kutyàbòl nem lesz szalonna.

22L

2012. febr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

*egymás ellen

bocsi

2012. febr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!