Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szoktatok irigykedni a legjobb...

Szoktatok irigykedni a legjobb barátnőtökre/barátotokra?

Figyelt kérdés

pl mert jobb nálad,sikeresebb. neki mindig összejön minden amit eltervez. vagy ,mert szebb nálad/csinosabb. tehetségesebb. okosabb. mindig tudja mit akar és véghez is viszi. stb...

ilyenekre gondolok.

vélemények ? tapasztalatok ?


2010. júl. 8. 15:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2010. júl. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát a szépségéért igen, néha. Kicsit rossz mikor őt dícsérgetik, én meg süllyedek kb. DE ennek is meg van a maga gondja, sűrűn beszólogatnak neki, fogdossák. Viszont legbelül mindig örülök, hogy szép, tehetséges (ének pl) meg még ezer dolog, büszke vagyok rá.:)
2010. júl. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szégyellem, de szoktam. Így aztán gyorsan elszégyenlem magam, és próbálok örülni a sikereinek.

Nagyon nem is esik nehezemre, mert alapvetően egyébként nem szoktam irigykedni...Na, jó, de csak egy kicsit..tényleg.

2010. júl. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van egy barátnőm, akire nagyon irigykedek. Azért irigykedek rá, mert a sokévi barátságunk után, ő úgy eltudott dobni engem magától, hogy rögtön utána új barátnője és barátai lettek, akikkel együtt eljár szórakozni (látom iwiwen a képein) és megtudja beszélni a gondjait velük, míg én azóta is magamba vagyok roskadva, hogy miért tette ezt velem, hisz nekem ő volt a legjobb barátnőm. Irigykedek rá, amiért új barátokat lelt helyettem, és szánom és egyben sajnálom is magam, amiért ez nekem nem sikerült. Irigylem tőle, hogy kettőnk közül hiába ő volt a kegyetlen, mégis neki jó most, én meg azóta is csak gyötrődöm a miérteken, lassan már 2 éve.


Undorító tulajdonság az irigység, de sajnos az embert akkoris betalálja ha nem akarja :(


23L

2010. júl. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
igen
2010. júl. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

15.11- ez így igaz.mindenkiben benne van és néha nem tudjuk ezt meggátolni előtör belőlünk :( tenni ellene viszont nagyon nehéz.

még várok válaszokat köszönöm!

2010. júl. 8. 15:13
 7/17 anonim ***** válasza:
Igen, pedig tudom hogy nem szép dolog :( Próbálok változtatni rajta.
2010. júl. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem. Neki is vannak olyan dolgok az életében, amit a hátam közepére nem kívánnék, de olyan is, ami jó volna, ha lenne, de irigykedni nem szoktam. Ő is másban jó, én is. Nekem az egyik tárgy megy jobban, neki a másik. De irigykedni nem szoktam, mert vagyok annyira elégedett a saját életemmel, hogy nem kell az övő meg a sikerei után vágyakoznom.
2010. júl. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább amiatt szoktam irigykedni, mert nekik aztán van mit aprítani a tejbe... Ő nem keresett egy fityinget se, mind a szülei szerezték amijük van és mégis ugrál...
2010. júl. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én volt csoporttársamra, akinek akkoriban is minden bejött, úgyértem azelőtt este tanult egy kicsit, és négyesnél rosszabbat ritkán írt, meg sokszor megdumálta a tanárt, hogy többet ér a dogája fősulin volt ez. És most neki van egy faca melója én meg... igaz, ő eddig jobb volt nyelvből azért került oda. De idegesítő hogy xart evett kiskorába tuti.
2010. júl. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!