Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bennem van a hiba vagy ez...

Bennem van a hiba vagy ez normális?

Figyelt kérdés

A barátnőim sőt még sok barátom is oda vannak a gyerekekért, már tervezik hogy mennyit szeretnének majd meg a csajok nézegetik az esküvői rucikat, de én nem. Szeretem a gyerekeket, de nem vágyom sajátra még esküvőre sem. A Páromat nagyon szeretem, csak Őt akarom és elég komoly kapcsolatban élünk (nem is veszekedtünk még a 2 év alatt), mégis olyan rossznak érzem magam ezen dolgok miatt, hogy nem jönnek elő bennem ilyen anyai érzések.

Ez baj?

20/L


2012. márc. 5. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem baj.
2012. márc. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

én is ilyen vagyok.de mondjuk én nem annyira szeretem más gyerekét sem...anyai ösztön van bennem. csak az állatok iránt:))))

különben is ebbe a világba már miért szülj?oké tudom ez hülye felfogás de voltam az általános suliban nemrég,ott oktat a rajztanárom,és elájultam hogy mi van ott....a tisztelet teljes hiánya,szarnak mindenre, az intökre, az üvöltözésre.25 éves vagyok szoval nem öreg! de kezdem megérteni az öregeket miért mondták már a mi idönkben is hogy a mai fiatalok....mert az ö idejükhöz képest szörnyüek lehettünk de közel se olyanok mint ma!

különben is a háboru szélén állunk ide minek gyerek?....

2012. márc. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Valószínűleg majd elő fog, semmi okod aggódni. :)
2012. márc. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Na, megérkezett az első Stepford-i lakos.

"Majd te is beállsz a sorba, egy leszel közülünk."

2012. márc. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2012. márc. 5. 21:04
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

Nem hiszem,hogy emiatt rossz lennél.A gyermekvállalás sok örömmel,és ugyanannyi lemondással jár.El fog érkezni az az idő,amikor már nem önmagadat és a párodat helyezed majd előtérbe,hanem valamit,ami közös bennetek.

Akiben mindketten magatokra ismertek:)

2012. márc. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bence_ ***** válasza:

Normális vagy.

Majd előjön.5-7 év múlva másként fogod látni ezt a dolgot.

De az is lehet, hogy majd 30 évesen szeretnél csak gyereket.

2012. márc. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!