Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez öltözködési...

Szerintetek ez öltözködési hiba vagy teljesen normális dolog? (lentebb leírom, hogy mire gondolok)

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor a magassarkú orránál látszik a lábujjak kezdete. például: [link]

Mert én ezt mindig olyan csúnyának találom. Nekem mindig az jut róla eszembe, mintha a segge lenne ki, persze tudom, hogy ez tök más... Meg amúgy is olyan érzést kelt, mintha kicsi lenne a cipő.

Én mindig úgy választok cipőt, hogy ne legyen ilyen a lábujjam, mert egészen egyszerűen szerintem ez csúnya.


Szerintetek ez teljesen normális és ez csak az én hülyeségem, hogy csúnyának találom? :)


2012. febr. 8. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Az ilyen cipő kisebb,mint amekkora a lábára kellene.,és valóban csúnya is.
2012. febr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nagyon csúnya és elég feltünő is..én mindig figyelek hogy ne látszódjon..
2012. febr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
nekem pl mindig kilátszik. ha nagyobb cipőt vennék, lötyögne a lábamon. van egy-két magassarkúm amiben nem látszik ki, de azok zártak. engem nem zavar, sőt nem is gondoltam még rá, ugyh kíváncsian olvasom a véleményeket. :D
2012. febr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
én is kíváncsi lennék még több ember véleményére
2012. febr. 8. 16:06
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is hülyén néz ki, de nem azért van, mert kicsi a cipő:D mindenkinek más a lábfeje, akinek hosszabb lábujja van az így jár, plusz függ a cipő orrának kialakításától is.
2012. febr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is csúnya. Jól írta valaki, nem az a baj, hogy kicsi, hanem nem az ő lábára illik. Mindenkinek más a lábfeje, nem lehet ahhoz igazítani a cipőt, ami a boltban van. Nekem meg az tetszik még, amikor a cipő elöl nyitott, és a lábujjak lelógnak róla az elején.
2012. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Hát szerintem még teljesen normális dolog. Azért mégse a seggem van ki...

Nem tehetek róla, hogy hosszú lábujjaim vannak, és télen-nyárom nem járhatok bokáig zárt cipőben ugye, tehát kénytelen vagyok felhúzni ilyet. A nagyobb méretből a sarkam jár ki, szóval nem mérethiba, csak a cipőtervezők hülyék. :D

Nem feltétlen szép vagy tetszik a dolog, de aki ilyen miatt beszól nekem egyszer, azt a mutáns lábammal illetem farpofán.

Sokkal irritálóbb dolgokat látni szerintem az utcán, ami ellen könnyebb lenne tenni, pl megfelelő méretű nadrágot felvenni, hogy ne legyen egy hurka a deréknál, vagy hupilila inget nem felvenni piros-arany csíkos nyakkendővel, stb.

2012. febr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
áháá, szóval akinek ilyenek a lábujjai/cipői, az szerint ez normális, akinek meg nem, az szerint nem szép? :))
2012. febr. 8. 18:58
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Ezek szerint...
2012. febr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem szép, de akinek ilyen felépítésű a lábfeje semmit nem tud vele kezdeni.Akinek pici lába van viszonylag hosszú lábujjakkal, annak ki fog látszani.
2012. febr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!