Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem férünk el ketten...

Ha nem férünk el ketten párommal egy 90*200as ágyon, akkor az azt jelenti, hogy nem szeretjük egymást eléggé?

Figyelt kérdés
Mert van egy személy, aki meg van arról győződve, hogy ez amiatt van. Vélemény?

2012. márc. 5. 21:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Az a személy hülye. :) A méret, amiről írsz, egy embernek elég. Még két vékony embernek sem elegendő, ha valamelyikük hajlamos forgolódni. A szerelem nem követeli meg, hogy az ember kényelmetlenül összezsúfolva feküdjön, ez baromság.
2012. márc. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is néha kellett ekkora ágyon aludni ketten, de mi se fértünk el rendesen. Ettől még szeretjük egymást. Szerintem nagyon nem ezen múlik.
2012. márc. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a marhaságot. Mégis hogy kéne aludnotok, egymásra feküdve?

Az a 90 cm igencsak karcsú az egyszemélyes ágynak van kitalálva. Nekem is ilyen van egyedül használom nem tudom elképzelni, hogyan férne oda még valaki más is mikor néha még a macskám is zavar ha rossz helyre fekszik.

Az ismerősödnek furcsa elképzelései lehetnek a szerelemről. Nem hiszem, hogy ez ágy méret kérdése lenne. Ne hagyd, hogy mossa az agyad a marhaságaival. Vagy ő a párja hátán fekszik?

2012. márc. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

mi összebujva alszunk,de ha elzsibbadok,szeretek háton/hasonfekve elnyujtozni,ehhez kell az 180x200as ágy,pedig véknyak vagyunk

Éjjel 80%-ára elég lenne a 90 széleség,de többire kell a nagy ágy

2012. márc. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az illető egy tinilány, akinek nincs saját franciaágya, így kénytelen azon nyomorogni a pasijával, de próbál a szituból előnyt kovácsolni, mintha ez lenne a szerelem mértékegysége. :)
2012. márc. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

kapcsolatunk hajnalán,kolesz szobában kellett ekkora ágyon aludnunk...Ott is volt olyan,h én inkább átmentem a másik ágyra aludni,pedig akkor aztán még rózsaszín köd volt.

Szóval ez egy idióta felvetés szerintem:D

2012. márc. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Igazából ez az ismerős maga az anyukám. Ő mondja mindig ezt,mikor mondom, hogy nem férünk el soha.
2012. márc. 5. 21:34
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis, ez marhaság.

Mi imádjuk egymást, de én a 140 széles franciaágyon is minimum 110-et elfoglalok, mert X-ben alszok. Amikor párom felkelt, hogy "drágám, kérlek kicsit menj odébb", akkor közlöm, hogy "de nincs így sem helyem", és alszok tovább...De ettől függetlenül szeretjük egymást:)

2012. márc. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Talán valamelyik "jó indulatú" anyós(jelölt) véleményéről van szó?
2012. márc. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Én rossz alvó vagyok így sokat forgolódok, plusz mindig ledobom a takarót amit visszahuzigálok magamra!

A szerelemtől ez még nem múlik el :))

Persze annó is tudtam barátnőmmel a régi kisebb ágyamban aludni de ez nem azt jelenti hogy rendesen elfértünk...


De vissza is lehet kérdezni annak a személynek hogy akkor ne aludjatok ezután soha nagyobb ágyban mert akkor nem fogjátok észrevenni ha elhidegültök? :)))


ne foglalkozz ilyenekkel! Mindig van pár okos aki megmondja a tutit...

2012. márc. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!