Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 5 éve együtt vagyunk a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éve együtt vagyunk a párommal (nagyon szeretjük egymást! ) és jövőre tervezünk házasodni Jászkiséren. Azon a környéken szeretnék menyasszonyi ruhát keresni, tudtok ajánlani a lehető legjobbakat?

Figyelt kérdés
Fotózás, videózás, cukrászda, étterem, szabó (vőlegény ruha), vőfény? Mindegyikből legjobbakat akarunk!
2009. szept. 29. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Szia..

Jól gondold meg a házasságot. :)

Legyetek nagyon boldogok.. :)


(ha megengedsz egy megjegyzést...:

én is mindenből a legjobbat akrtam. meg is kaptam...

Tökéletes lett az esküvő.. most mégis boldogtalan vagyok, pedig imádtam a párom... Sajnos a válást fontolgatom.. Nos remélem NEKED JOBB lesz.. :) )


Sok boldogságot..

Hidd el, nem mindig a nagy dolgok hozzák az igazán nagy boldogságot.. :)

2009. szept. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

Elsőnek igaza van.Az első lagzim nekem is hatalmas cécóval minden extrával volt.A második már szerényebb keretek között,de azóta is nagyon boldogok vagyunk.

Egyébként még egy megjegyzés ha nem baj,bár ezt nem szeretik itt,MAGYARTANÁRRA költs inkább,aki megtanít fogalmazni!!!!

Pl:VŐFÉNY...az mi????Vőfély?

2009. szept. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, elírtam! :-) Igen, vőfély!
2009. szept. 29. 13:35
 4/5 anonim válasza:
először is gratulálok!!mi is öt év után házasodtunk össze:-)na én tudok egy tök jó vőfélyt!!ne hidd azt hogy minden olyan lesz mint egy mese nekem most volt két hónapja azt hittem nagyon sokat táncolunk nevetünk bulizunk na a táncon kívül minden meg volt !mert hogy nem tudom a tied milyen lesz sátras vagy éttermi?a sátras sokkal jobb és oda is tudok kitűnő embereket!!! na a lényeg az hogy nekünk sátras volt és a család csinált mindent díszítéstől a virágokig a ruhákon át a kajáig mindent mi szereztünk be pont ezért hogy tökéletes legyen!:-)cukit is nagyon jót tudok és nagyon finom !!a kiszállási díjjakkal meg nem kell foglalkozni mert nem sok!nekem elhiheted!!mikor lenne az esküvő?ide írj ha van valami kérdésed badaribernadett@freemail.hu
2009. okt. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2010.08.28-án volt az esküvőnk Jászkiséren! Nagyon jól sikerült minden! :-)
2010. aug. 31. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!