Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 2 év elteltével is elfogadn...

Ha 2 év elteltével is elfogadnám, akkor szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
2 éve találkozgattam egy sráccal. Egy tanfolyamon ismerkedtünk meg, sokszor együtt mentünk hazafelé, segített nekem, helyes volt, jó humorú, teljesen belezúgtam. De szerintem én nem tetszettem neki. Letiltottam a facebookomról, mert idegesített hogy a barátnőjéről rak ki képeket stb. de ma kíváncsiságból megnéztem és még most is annyira szeretném...Nem is szívesen gondolok rá, de még most is hatással van rám...
2012. márc. 5. 23:02
 1/7 anonim válasza:

Szerintem szerelmes vagy..

De ő neki akkor nem tetszel ha a barátnőjéről rak ki fényképet :/

2012. márc. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Persze nem, ez egyértelmű. Azóta amúgy nem is találkoztunk, vagy beszéltünk. Azt hiszem 1,5 éve van együtt a lánnyal.

Már azt sem tudja hogy létezem, csak most így eszembe jutott ő, és megint olyan fura érzésem lett. Amúgy próbálom őt elfelejteni, ezért is tiltottam le hogy ne lássam, mert csak idegesítem vele magam.

2012. márc. 5. 23:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Valahol irigyellek, valahol meg nem.
2012. márc. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Szerelembe esni nem olyan nehéz :-). Már ha ugyanarról a dologról beszélünk.

A trükkös része mindig az, amikor még csak alig ismered, és az, amit látsz, az tetszik, és kitöltöd a többit a fantáziáddal akarva, akaratlanul. Attól függően, hogy mennyire ismerted, ez lehet ilyen értelemben "felszínes", vagy nem. A felszínessel nincs baj, mert valahol mindenki ott kezdi, csak ha nincs jövője a dolognak, és továbbra is csak emészted magad miatta, az nem túl "konstruktív" vagy gyakorlatias, mégha nagyon romantikus is. Én 5 év után is visszafogadtam volna. Végül sikerült túllépnem. És az nem felszínes volt... Remélem találsz valakit, akivel tényleg együtt is tudsz lenni :-)

2012. márc. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy szerelmes, mert akkor mindennap gondolnál rá és belepusztulnál a hiányába. Ez csak az az állapot, ami akkor van, amikor már nem vagy belezúgva valakibe, de még nem találtad meg a következő nagy Ő-t :) Majd elmúlik, ha beleszeretsz másba.
2012. márc. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Tetszik neked, de ez nem szerelem. Annyi, hogy nincs más az életedben, így előszeded őt mint régi vágyad tárgyát. De Te is látod, hogy nincs értelme, ha ő közben összejött mással.
2012. márc. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert még nem jött el olyan az életedbe, akibe szerelmes lettél volna ezalatt a 2 év alatt.
2012. márc. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!