Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a szüleimnek...

Hogy mondjam meg a szüleimnek hogy szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Nem csesznének le csak érdeklödnének iránta.meg az a tervem hogy nőknapjára a deszertet nem a tanárnak adom oda hanem neki.Megleginkább az lenne a legrosszab hogy a bátyám is egy bunkó néha.Én 13 éves vagyok tudom teli van helyesírási hibákkal de szerintetek ez helyes hogy nem mondom el nekik meg a többi.
2012. márc. 4. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
miért kell megmondanod a szüleidnek ha szerelmes vagy?
2012. márc. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nők napjára valmi ajándék bon-bon.Remélem jól ítam.
2012. márc. 4. 16:41
 3/11 anonim ***** válasza:
nem kell megmondani, majd elmúlik.
2012. márc. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok az a tippus hogy elmulik ez eddig a legsikkeresebb na jó a második.De jövöre máshova járr majd suliba és híányozni fogg.
2012. márc. 4. 17:03
 5/11 anonim ***** válasza:
Az is elmúlik,13 évesen ne mond hogy nem az a típus vagy..én is ezt hittem 13 évesen aztán ahány suli annyi nagy szerelem volt ....most kezdenek benned dúlni a hormonok, majd lenyugszanak. A szülőknek meg akkor sem kell tudni hogy szerelmes vagy, majd ha eljutsz egyszer odáig hogy na anyu ő itt a párom együtt vagyunk akkor mond el, nem kell havonta oda járni hogy na én most ebbe meg abba vagyok szerelmes.
2012. márc. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szerintem csak simán mondd el de először apudnak főleg ha ilyen tipikus apa-fia kapcsolatotok van tudod mindent megbeszéltek a nőkről stb. (csak azért mert az én pasim is az apjának mondta el először bár ő 16)!!

Jaj az meg főleg nem helyes, hogy nem mondod el nekik mert nem fognak megbízni benned (XD barátnőm tapasztalata)

(am én 14 vagyok de kb. 10 évesen írtam ilyen hibákkal bár gyakorira nem szoktam teljesen helyesen írni)

14L

2012. márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ja bocs ha még nem vagytok együtt akkor azért várhatsz az elmondással

sztem nőknapjára külön vegyél bon-bont a tanárnak és a csajnak!!

2012. márc. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ok akor véletlennül eggyel többet foggok hozzni.

Vagy kiválasztom melyik tanárrol mit gondolok amelyik tart az nap órát

2012. márc. 4. 18:29
 9/11 A kérdező kommentje:

Töri:Szerinte lusta vagy de egyben okos is.

Magyar:-II-

Ofö:utálom a legszélsöségesseb dolog mit ellene tenék:gyilkosság,Legjobb dolog:pár pofon.

Fizika:Utál engem legsz.:hackelés,legj.:Adok pénzt hogy mondjon le.

Info.:Semleges de szerinte egy sz*rkeverő vagyok a bátyámat imádta engem nem.

Rajz:Sznob,50 éves kb. de 25 éves pros**nak látszik de tényleg.

2012. márc. 4. 19:09
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a normalitástól elütsz egy kicsit.
2012. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!