Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti visszafogadnátok a párotoka...

Ti visszafogadnátok a párotokat ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

5 hónapos a lányunk, 5 évet voltunk együtt, 3at együtt éltünk. Ő akarta jobban a babát, én még vártam volna (csak 25 éves vagyok), persze nem bánom, hogy így alakult :-)

Ő viszont közben "meggondolta" magát, úgy 1 hónapja visszaköltözött az anyjához. Ahogy ő fogalmazott: nem erre számított. 1 hétig nem beszéltünk, utána jött látogatni a lányunkat, egyre ritkábban. Most már az egész hétvégét együtt töltöttük (külön aludtunk és semmi nem történt), és vasárnap mikor a baba elaludt felvetette, hogy újrakezdhetnénk és nagyon megbánta.

Szerintetek komolyan gondolja?


2012. márc. 6. 16:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideig biztosan komolyan gondolja. Aztán utána, majd eldől, mit is akar valójában.

Szerintem én a helyedben visszafogadnám, és adnék neki egy lehetőséget. Csak egyet.

Ha szereted, és ezen a kis ballépésén túl tudsz lépni, akkor fogadd vissza.

2012. márc. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

Nem erre számított????

Ezt nem is értem...

Adj neki egy esélyt.

28/n

2012. márc. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bepánikolt Egy esély, de csak egy.
2012. márc. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

miért mire számított??


egyébként ha te is szeretnéd,akkor még egy utolsó esélyt adhatnál neki.

2012. márc. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű valóban csak bepánikolt, nagyobb felelősség zuttyant a nyakába, mint gondolta.

Ha szereted még adj neki még egy esélyt, de készülj fel hogy lehet megint meglép.

2012. márc. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
Micsoda egy féreg, menekült haza anyuhoz... De ha tényleg komolyan megbánta, egyszer visszafogadnám. De úgy, hogy tudja: többször nincs visszatáncolás.
2012. márc. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki meg egy eselyt. bar gondolom nagyon nehez lesz.aki kepes ilyenkor otthagyni mikor tenyleg a legnagyobb szukseged lenne ra az nagyon onzo es gyerekes ember, en nem tudom hogy tudnek e ra megegyszer ugyanugy tekinteni.
2012. márc. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Azért az anyós se lehet semmi... Ha az én fiam beállítana hozzám, hogy anya, nem erre számítottam és elhagytam a gyermekem és a gyerekem anyját, három akkora pofont kapna, hogy megszédülne és mutatnék a híd alá, oda mehet, de jobban ajánlom, hogy térden csúszva menjen a párjához egy szál rózsával. Be nem fogadnám. Pedig a feminizmus igen távol áll tőlem!
2012. márc. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megijedt az egésztôl, hogy apa lett. Az a nem erre számitottam inkább csak mondtam valamit, mert félek bevallani, hogy megijedtem a felelôségtôl. De mára rájôtt, hogy a boldogságához szuksége van rátok.

Szerintem adj neki egy esélélyt, beszéljetek át mindnet és legyetek boldogok...

2012. márc. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy esélyt még megérdemel,de TÖBBET már nem.Mond meg neki,hogy még most döntse el,hogy akar-e majd hétvégi apuka lenni új nő mellett,vagy pedig képes lesz téged párjaként,társaként szeretni a gyerekkel együtt.Különben ne rabolja a te időd.
2012. márc. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!