Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban ez a felnőttes viselke...

Valóban ez a felnőttes viselkedés? Unalmas a szitu. Mit kellene tennem, mivel vágjak vissza végre?

Figyelt kérdés

20áves lány vagyok, van 2 bátyám, mindkettő idősebb nálam, sokkal.

Az egyikkel nem jövök ki, nemtudom miért, talán sosem szerettük egymást igazán, nincsen bennünk semmi közös, és amióta csak az eszemet tudom, mindig cikizett, csúfolt, megalázott a rokonok és a haverjai előtt. Főleg mikor kicsi voltam. Az hogy nem birjuk és nem szeretjük egymást, tutira kölcsönös.

A barátnőjével dettó sosem jöttünk ki jól... mindennek már 10éve, a csaj lenéző, lekezelő és nem szeretem az ilyen embereket.

Történt ma, hogy ittvolt bátyám megkérdezte van-e még egy zeneadó, mondom "hát én még egy darabig hallottam, hogy szól, de hogy van-e még azt nemtudom"

Na szó szót követelt, és összevesztünk, én nem kiabáltam, ő azonban lehordott és bár 33éves beszolt egy ilyet vörös fejjel "Hülye, gyökér s*ggfej vagy"

Lesett az állam, de erőltetetten kiröhögtem.

Erre megkérdeztem hogy "ez a felnőttes modorod?"

erre apám nekem:"fejezd be vagy kapsz egy sallert"


Még én érezzem hülyén magam, meguntam azt hogy levagyok nézve a bátyám által, és mindig én vagyok a kis hülye. Az a baja hogy túl okostojás. Azt hiszi ő az agy.

A szakmámat is lenézi, mert a szépségiparban tanulok, cikiz miatta, nem ért hozzá de leszól, mindig beleokoskodik, holott nagyon nevetséges dolgokat mondd, fingja sincs róla. Meguntam azt, hogy lenéz, hogy lekezel és hogy igy beszél velem. Nem vagyok kevesebb, sem butább nála, mégis mindig én jövök ki rosszul mindenből.

Az nem jön jól hogy "Ne törödj vele" valljátok be, titeket is zavarna ez.

Felnőttem, de bennem maradtak a régi sérelmek, amikor bántott, sosem védett meg senki, mára már visszaszólok, de a dolgok csak durvulnak és semmi sem javul.

Muterék kizárva, faternak ő a kis kedvenc.


2012. márc. 6. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Akkor mit keresel még fateréknál 20 évesen?
2012. márc. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mondom még tanulok, nappalin.
2012. márc. 6. 18:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Annyit tehetsz hogy minél inkább kerülöd őket, beleveted magad a tanulásba és eldöntöd legkésőbb mikorra akarsz önállósodni, elköltözni onnan, miből és hol fogsz megélni stb. (de járj is utána hogy lehetséges e megvalósítani az elképzelésed). Valahányszor kóstolgatnának ne is szólj hozzájuk, csak gondolj erre a dátumra és hogy egyre közelebb kerülsz hozzá, a szabadsághoz. Kitartást!
2012. márc. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A bátyád veletek lakik még?Nekem a néném pont ugyanilyen,de ő szerencsére külföldön él,csak ritkán jön haza.De amikor itthon van,az egy pokol.Még úgy is bennem van a félsz,hogy nem nálunk alszik,csak néha átjön olyankor.Mellettem sem áll ki senki,amikor rám szál.Régen visszavágtam neki,de abból az lett,hogy egymást öltük és valaki leállított minket.És persze mindig én jöttem ki belőle rosszul.Rosszindulatú,aljas megjegyzései vannak.Ha nem veletek lakik,csak néha átjön,akkor javaslom,hogy addig lépj le.De ha veletek él...hát,az szívás.Akkor tarts ki.Bár 30 akárhány évesen nem tudom,ő mit keres a szüleinél...
2012. márc. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

33 évesen a bátyád miért lakik még otthon? A felnőttséghez hozzátartozik,hogy nem piszkálom a húgom, hanem normális hangon beszélek vele, a csajomat ugyanerre kérem.


A bátyád egy f*sz.


Te, ha ügyes vagy, már most keresel a szakmádban kapcsolatokat, és pénzt gyűjtesz, suliszünetben besegítesz v.hol, hogy mikor végzel, egyrészt legyen referenciád, másrészt, hogy saját szalonod lehessen.

2012. márc. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát ez szar lehet, fogadd együttérzésem... a másik tesóddal jól kijössz legalább? mert neki akkor kipanaszkodhatod magad addig is, amíg nem szedsz össze elég pénzt, hogy függetlenedj, akkor aztán tipli otthonról.
2012. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!