Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: Szerelmes vagyok egy nős, gyermekes férfiba. Ő is belém(azthiszem). Már többször mondta, elhív randizni, persze mindezt titokban... Nekem ez nagyon nem jó így. Olyan rossz érzésem van, amikor meg akar hívni akár egy sütire is(nem beszélve az ajándékokról)..inkább költse azt a pénzt a kisfiára, ne rám, de ő ezt nem érti meg. Szakítani szeretnék vele, de nem bírom megtenni, mert szeretem!! De érzem hogy ez nem helyes...ti mit tesztek/tennétek ilyenkor??? :(
2012. márc. 6. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Én eleve nem teszek tönkre egy házasságot,főleg ha gyerek is van ott.

Azt meg,hogy szeret téged,mert ezt mondta,nos naiv vagy..Minden pipinek ezt mondják,mert ezt akarják hallani.

Én ettől függetlenül nem ítélkezek,de tudom,hogy egyszer te is azt kapod amit adsz..Egyszer ha majd anyuka leszel,gyerekkel,ne csodálkozz,és ne panaszkodj ha a te férjedet is elcsábítja egy fiatal lány.

2012. márc. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mit tennék? Elküldeném a férfit a fenébe.

Ahogy meg is tettem, amikor nálam próbálkozott be egy hasonló férfi, pedig én is fülig bele voltam zúgva.

Ha igazán szeretne, nem az asszony háta mögött akarna kavarni veled.

2012. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szakítanék simán,nem egészséges ehy kapcsolat ha mindkét félnek emiatt lelkiismeret furdalása van.Lehet,hogy számára csak futó kaland lennél csupán.Becsüld meg önmagad ,te ezerszer jobbat érdemelsz.
2012. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: teljesen igazad van, habár egyidősek vagyunk, nem mondhatnám hogy azért kellek neki, mert "friss hús" vagyok. Köszi a többieknek is a választ, én sem szándékoztam őket szétszedni, főleg mert tudom, hogy a kisfiát nagyon szereti. Csak mások véleményére voltam kíváncsi. Ja, és nem is biztos, hogy ott hagyná akár a családját.
2012. márc. 6. 19:49
 5/10 anonim ***** válasza:
El se kezdtem volna egy ilyen kapcsolatot,de ha már így van akkor minél hamarabb lépj ki belőle itt az elején. Később még nehezebb lesz.
2012. márc. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben, amúgy a legelején nem tudtam a dologról..
2012. márc. 6. 20:00
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok.

Nézd,nem sértésből írom,de ha szeretünk valakit akkor vállaljuk is ország-világ előtt.Nem titokban, senki ne tudjon róla randik vannak,és nem sugdolózás a barátok,család előtt.Ha szeretünk valakit akkor nem titkoljuk a létezését,és nem titkoljuk a szerelmet sem.

Ha már az elején eltitkolta,hogy családja,gyereke van,akkor régen rossz.Akkor messze nem a szerelemért csinálja a pasas amit csinál.Én elhiszem,hogy te beleszerettél.De nem is neked kell színt vallanod mások előtt.Te egyedülállóként bármikor kész lettél volna felvállalni a kapcsolatot akár a barátaid,akár a szüleid előtt is.De a pasas nem..Akkor ő mégis hogy szerethet téged??Ha letagad? ha dugdos,ha titokban tart??


Én szakítanék vele,mert lennék annyira büszke,sőt inkább különb nő,minthogy takargasson mintha valami undorító valami lennék.

Ha szeretne akkor a következőt tenné.Elválna,elköltözne,és utána udvarolna.Akkor őszintén ki is mutathatja a szeretetét.De te tudod,hogy döntesz.Én csak azt tudom,hogy az életünk során visszakapjuk azt amit mi adunk másoknak..Valahogy az élet így produkálja magát..

2012. márc. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
abban a pillanatban kellet volna lelépned amikor megtudtad!! ha akkor nem tetted, hát akkor most azonnal. nincs de, nincs hát.
2012. márc. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ilyenbe belekezdeni sem szabad! Ha már tönkremegy miattad a család, hiába rúgod ki. Annál nagyobb szem.tség pedig nincs, tragédiát csinálni hogy legyen egy palid...Megmondanám neki, hogy szégyellje magát de nagyon, és menjen haza, mert várja a kisfia és a felesége!
2012. márc. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma beszéltem vele, megkérdeztem tőle, amiket írtatok...köpni-nyelni nem tudott...hogy miért nem tisztázza a dolgot a családjával...Sajnos igazatok van...;( de nagyon fáj, mert én tényleg szeretem. Délután hívott, pedig megmondtam neki hogy felejtsen el. Azóta nem hívott. Jobb is így. Köszönöm a válaszokat, megerősítettetek a döntésben!
2012. márc. 7. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!