Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma összevesztünk párommal és...

Ma összevesztünk párommal és nagyon bánt. Szerintetek kinek volt igaza?

Figyelt kérdés

Párom másik városból jött ide tanulni, mindketten munkát keresünk. Nem igazán ismeri még ki magát, szóval ha valahova menni kell, akkor elmegyek vele.

Mindkettőnket behívott ugyanaz a cég állásinterjúra, és úgy beszéltük meg, hogy utána mindenki intézi a maga dolgát, mondjuk nekem lett volna bőven.

Az interjú előtt hívták, hogy munkát ajánlanak neki, de jó lenne, ha délre odaérne.


Mondtam neki, hogy akkor az én dolgaimat tegyük félre, a munka az első, elmegyek vele, de pontosan én sem tudom, hogy hova kell menni. Kb 500 Ft-ot letelefonáltam, amíg útbaigazítást kértem testvéremtől meg nagybátyámtól, akik jobban kiismerik magukat azon a városrészen.


Rossz irányba kanyarodtunk az egyik elágazásnál, kértem, hogy a következő szembe jövő embert kérdezze már meg. Ő nem, mert nem szimpatikus.


Nagyon mérges lettem, megkérdeztem, hogy majd én is dolgozzak helyette?


Erre felcsattant, hogy "Bmeg te vagy idevalósi és nem tudod hol van?"

Nekem ez nagyon rosszul esett, odaadtam a telefont, hogy hívja fel a céget, aki kereste, hogy pontosan hova menjen, én is telefonáltam a testvéremnek, a saját (lényegesen fontosabb - APEH - ) dolgaimat félreraktam miatta, hogy neki segítsek, és még ő ordibál velem.


Majdnem 20 éve nem is voltam arra fele, örültem, hogy most odataláltam.


Felcsattantam, hogy mégis mit képzel, elmondtam neki is, amit leírtam, és onnantól kezdve kb nem beszéltünk semmit. Úgy terveztük, hogy hazamegyünk együtt a szüleihez, de megmondtam, hogy én így sehova se megyek, elegem van.


Szerintetek kinek van igaza? Jogos, hogy nem ezt várom? Nem kell hálálkodnia, de egy köszönöm azért jól esett volna.


2012. márc. 6. 23:10
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy én 23L, ő 25F, és életembe nem láttam ilyen hisztit, amit Ő csinált ma...teljesen ledöbbentem.
2012. márc. 6. 23:11
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit túlzásba vittétek mindketten, bolhából elefánt effektus. Van net is a világon, ahogy látom, használod is, nyugodtan megnézhettétek volna a itt a térképet, hogy mégis hová és hogyan... párod pedig felnőtt ember, térkép alapján ismeretlen helyen sem téved el, ha mégis, akkor megkérdez valakit. Nem kellett volna kísérgetned, és felesleges volt mindkét részről a felcsattanás.
2012. márc. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mint írtam, állásinterjúról mentünk állásinterjúra, nem lett volna idő interneten nézelődni, és nem is voltunk internet közelben.
2012. márc. 6. 23:18
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a megbeszélt interjú előtt egy másik cég hívta hirtelen fel? Oké, így már világos, félreértettem. Akkor félig-meddig jogosan háborodtál fel, mert a hirtelen jött helyzet miatt lemondtad az aznapi "programodat". A felcsattanás részéről nem volt jogos, részedről viszont felesleges. Mindketten emberek vagytok, gondolom idegesek voltatok a helyzet miatt, fátylat rá. Emiatt ne legyetek haragban, és ne mondjatok le más közös programokat. Amint lehet, beszéljétek meg.
2012. márc. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igen.

Tudom, hogy én is eltúloztam, sajnos nagyon dühít az igazságtalanság.

Köszönöm a válaszod:)

2012. márc. 6. 23:27
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én egy külföldi városba költöztem ki, ahol épp középfokon beszéltem a nyelvet. Soha senki nem kisérgetett és nem is volt rá igényem.

Szóval szerintem engedd el a felnőtt férfi párod kezét, és boldoguljon maga legközelebb. Ha meg esetleg mégis segítesz neki, akkor szépen köszönje meg..

Egyébként én élveztem a külföldi város felfedezését, sokszor eltévedtem, de volt, hogy így találtam rá a legjobb helyekre. :) Térkép mindig volt nálam, így ha időre kellet mennem, azért mindig sikerült. Szóval megy ez egyedül is még egy fiatalabb lánynak is :D

22/L

2012. márc. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
én egy ilyen pillanatban határoztam el, hogy akkor nekem tényleg kell egy okostelefon gps-szel...
2012. márc. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 tetro ***** válasza:
100%

ne haragudj, de ez vihar a biliben. semmi sem történt, ti meg ilyen patáliát csaptatok belőle.

ha nem tudjátok hova mentek, vigyetek térképet. nincs egyikőtök mobilján sem net? ennyi idősen nem mertek megkérdezni ketten sem egy idegen embert? komolyan felrósz a párodnak 500 Ft telefon beszélgetést?

azt gondolom, hogy mindketten hibások vagytok.

a mai napra mindkettőtöknek egy pontot adok.

2012. márc. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%

Basszus pedig a fő leírásból az jött le nekem, hogy a párod a nő és te vagy a férfi.

Na ez az elgondolkodtató!

Mi az, hogy egy felnőttet kísérgetni kell? Meg hogy nem kérdezem meg az irányt mert valaki nem szimpatikus??? Ilyet kb egy 14 éves tini lány csinál!

2012. márc. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyikőtöknek sincs igaza.
2012. márc. 7. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!