Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én vagyok a gyerekes?

Tényleg én vagyok a gyerekes?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel elmentünk egy klubba azzal, hogy ő velem akar beszélgetni. Közben otthagyott azzal, hogy meghív kávéra, sherry-re stb. (nem kértem de közölte hogy megsértődik ha nem fogadom el).

Majdnem egy óráig ott tetszelgett a pultnál egy ronda srácnak aki eredetileg a húgára hajtott csak az pattintotta, én meg ültem ott egyedül.

A srác azt mondta hogy én tetszek neki és meg akar ismerni, erre a barátnőm visszajött és szinte leosztott azért mert szebb vagyok (nem vagyok).

Végig puffogott és elcs.szte az én kedvemet is. elegem lett, megmondtam hogy ha mégegyszer azzal hív hogy beszélgessünk de otthagy és h.lyére vesz, többet nem megyek vele sehova.

erre még én vagyok szerinte gyerekes, merthogy mindig "csinálom a feszkót" (ami azt jelenti hogy ha durván nyomul egy srác és bunkó akkor lepattintom, nem még nyalizok is neki mint ahogy ő, meg ha rossz a buli nem maradok ott hanem hazamegyek akkor is, ha ő ottmarad).

meghogy ő milyen jó barátnő, mennyit tett értem, mennyit költ rám (nem kértem soha, csak akkor meg azzal zsarolt hogy megsértődik ha nem fogadom el).

és hogy miért nem beszéltem vele 3 hétig (mondtam hogy depis vagyok és senkivel nem beszélek de nem fogta fel).

ezek után visszament a pulthoz hogy kellesse magát, a srác meg a haverjaival megdobálta galacsinokkal meg halála cinkelték.

fogtam magam és hazamentem, azóta meg nem keresem.

tényleg én vagyok ezért "gyerekes"?

szerintem túl messzire ment...


2012. márc. 7. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy gyerekes, helyesen cselekedtél. Viszont abban hogy nem beszéltél vele kicsit igaza van. Én tapasztaltam milyen ez, és nagyon rossz. Ha valakivel jóban vagy, szereted, akkor is kell áldozni rá ha nem tökéletes minden. Nem csak akkor amikor jól vagy, és minden könnyű.
2012. márc. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A lany nem 100as szerintem. :) Meg hagyja is alazni magat...:) Ugyanezt tettem volna a helyedben, meg a depis idöszakomban is. 34 eves vagyok.
2012. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te jó ég,ezt a csajt sürgősen felejtsd el!Nekem is volt egy ilyen "barátnőm" és most ráismertem az írásodban erre a gusztustalan,görény embertípusra.Már bánom,hogy nem pattintottam le időben azt a pics@t.Mindig annak örült,ha nekem rossz,ha valami baj történt velem,kinevetett és ciki helyzetbe hozott azzal,hogy ugyanígy zsarolt.Pont ugyanez volt!Jól ment neki a sora egy időben és folyton meghívott mindenre.Erre mit mondott anno az egyik ismerősöm(!)?Hogy én csak azért lógtam vele,hogy vegyen nekem cigit.Ennyi.Szerencsére már lekoptattam és bánom,hogy hülye voltam és nem álltam ki magamért,pedig simán tükröt tudtam volna tartani elé,mert pontosan tudtam,milyen undorító és csak kihasznál.Ha jót akarsz magadnak,ne keresd többet!Nem tudod,hol fog kiszúrni veled.Ne bízz meg benne soha,ne mondj el neki semmit.
2012. márc. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!