Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak az apukámmal?

Mit csináljak az apukámmal?

Figyelt kérdés

Heló.:) Apukám úgy kezel, mint egy kislányt. Ez a problémám. Nem mehetek bulizni, csak este 8-ig, nem lehet még fülbevalóm se, mert az már olyan mint a piercing...


Lassan 18 leszek, de azt mondta, amíg nála lakok, addig nincs semmi ilyesmi. Amúgy pedig olyan nagyon jófej apuka lenne...:/


Van egy barátom, nagyon nehezen jöhettünk össze. Már most mondtam apám barátnőjének, hogy lefeküdtünk néhány hónapja(1 évig jártunk előtte), mert hát szeretem, és kívántuk egymást nagyon.

Apukám nem tudja (mi lenne itt, ha kiderülne).. Ha nézünk filmet otthon, és neadjisten belevillan egy szexjelenet, mindig azt mondja, hogy "na majd te is így fogod az uraddal". Meg nem cigizhetek (tudom, az tényleg baromság), és minden rettentő sokáig tartó bulim (max 8) előtt kioktat, hogy csak kólát és fantát igyak. Minek innék többet?:(

Most is meglepett valami nagyon mókással... Tegnapelőtt volt a szülinapom. Odajött elém az étkezőben, hogy "na szülinapod alkalmából dughatsz." néztem egy nagyot... erre odaadott nekem egy hagymát, hogy menjek ki, dugjam földbe. Hát mondom, nagyon vicces :/ jött haza a boltból később, mielőtt ünnepeltünk, és még megkérdezte, hogy "na, milyen volt a dugás?".. komolyan, nagyon humoros..:/ Mit tehetnék? aranyos apa ő, de erről nem tudok vele beszélni.

17/L


2011. nov. 8. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Viselkedj kiscicaként vele.
2011. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy mutasson neked jó példát. Amíg ő nem "dug", addig ti sem fogtok.
2011. nov. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!