Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszélhetnék a családom...

Hogyan beszélhetnék a családommal? Nem akarok így élni.

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban nagyon jó kapcsolatom volt a szüleimmel és jó volt minden. Aztán 21 éves koromban teljesen megváltozott minden mert egy hülyeség miatt börtönbe kerültem (2 év) és azóta nem beszél velem a családom, pedig már sokszor próbáltam velük beszélni. Vállaltam mindent, megkaptam a büntetésemet, letöltöttem és szerintem ez így rendben van. Szeretném ha újra jó lenne a családommal a kapcsolatom, de nem akarnak velem beszélni. Mit mondhatnék még?

27/F


2012. márc. 7. 20:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyban függ attól, hogy mit követtél el...
2012. márc. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Verekedtem. De voltak előzményei... tudom, máshogy is megoldhattam volna.
2012. márc. 7. 20:21
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Önvédelem amit a bíróság másként látott vagy, mi?
2012. márc. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
72%
Meg is halt akit megvertél? Vagy miért csuktak le érte?
2012. márc. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem a szülő kell legyen az a pont az életben, amire mindig számíthat a ember. Innen ered a "ha akasztófán lóg is, akkor is az én gyerekem" mondás. Akár mit is követtél el, szeretniük kellene téged és megbocsátaniuk, még ha meg is bántottad a viselkedéseddel őket.

Talán ha látnák, hogy normális életet élsz, van munkád stb, akkor megenyhülnének?

2012. márc. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Keresd meg őket egy levélben első körben.

Nincs az a szülő, ha tényleg érzelmileg is az, aki érzéketlen maradna.

2012. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Dehogyis. Volt egy srác aki haverom volt de állandóan kicseszett velem (néha durván) meg folyamatosan idegesített. Mondtam neki sokszor hogy álljon le, és egyszer betelt a pohár. Már tényleg megbántam és megfogadtam hogy ezek után nem nyúlok senkihez és bocsánatot kértem tőle is. Egyébként van munkám.
2012. márc. 7. 21:09
 8/25 anonim ***** válasza:
7%
Én sem állnék veled szóba. aki egyszer odakerült, máskor is kerülhet. Lepontozhattok, de ez a véleményem.
2012. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%
Én bizalmat szavaznék, és soha nem lenne a gyermekem előtt zárva az ajtóm.
2012. márc. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Lehet, de én nem fogok visszakerülni.
2012. márc. 7. 21:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!