Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszélhetnék a családom...

Hogyan beszélhetnék a családommal? Nem akarok így élni.

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban nagyon jó kapcsolatom volt a szüleimmel és jó volt minden. Aztán 21 éves koromban teljesen megváltozott minden mert egy hülyeség miatt börtönbe kerültem (2 év) és azóta nem beszél velem a családom, pedig már sokszor próbáltam velük beszélni. Vállaltam mindent, megkaptam a büntetésemet, letöltöttem és szerintem ez így rendben van. Szeretném ha újra jó lenne a családommal a kapcsolatom, de nem akarnak velem beszélni. Mit mondhatnék még?

27/F


2012. márc. 7. 20:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Szabadlábon vagy még? Vagy megint megvertél valakit?
2012. júl. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Igen. nem...
2012. júl. 27. 23:15
 23/25 anonim ***** válasza:

"Nem az számít, hogy miken mentél keresztül hanem, hogy milyen emberré váltál azok után"


Szerintem biztosan meg fogják bocsátani,, bár nem ismerem a családodat. Nekem ebből a pár sorból az jött le, hogy nem vagy te rossz ember csak kicsit eltévedtél, ez bárkivel előfordulhat. Nem szabad ezalapján ítélni.

2012. okt. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? Mi lett Veled és a családoddal?
2012. okt. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Semmi. Talán csak annyi hogyha véletlenül összefutunk valahol akkor rám mernek nézni de amúgy még mindig nem szólnak hozzám. Ha kérdezek is valamit, 1-2 szavas válaszokat adnak de 1 percen belül leráznak.
2012. okt. 5. 22:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!