Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tenyleg miattam tert rossz...

Tenyleg miattam tert rossz utra azerintetek?

Figyelt kérdés

Nemreg talakoztam az elso nagy azerelmemmel ami mar 11 eve volt. En azota boldog hazas vagyok ket gyerekkel. Neki se kutyaja se macskaja. Tudtam rola par dolgot mivel a sogorom es o egy barati tarsasagba jarnak. Beszelgettunk kicsit mire legnagyobb megdobbenesemre kozolte, hogy ha akkor nem hagyom el ( megcsalt) akkor teljesen mas ember lehetne mert meg azota sem talat hozzam hasonlot aki miatt erdemes lenne megvaltoznia.

Meg mindig ivaszat bulik az elete 30felett is, es hogy enyhen fogalmazzak alvilagi kapcsolatokbol es illegalis dolgokbol el. Mikor vele voltam halal becsuletes egyszeru szakmunkas melot csinalt mert en utalok minden simlis dolgot, nem csinalt ilyesmit pedig lett volna aki belevigye. Azt mondta meg mindig ujrakezdene velem ha tehetne. ( mondjuk en azota hiztam egyaltalan nem vagyok mar olyan szep mint votam) neki meg minden ujjara jutna eg penzehes bombazo.

De most bant hogy ugy ereztette velem hogy miattam tevedt rossz utra. ...


2012. márc. 8. 00:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
El ne hidd. Könnyebb rádkenni, mint FÉRFI módra viselkednie.
2012. márc. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Tudod ezt én hány férfi szájából hallottam már? De már csak mosolygok rajta.Szóval nem kell elhinni,mert szava sem volt igaz.De jól hangzik,mert így újra megkaphatja 1-2 éjszakára a másikat..
2012. márc. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze!Mindenki más a hibás csak ő nem.
2012. márc. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ne hidd el. Ez jellenző a nosztalgiázó férfiakra, elsírják,hogy miattad van minden, aztán holnap már megint nem emlékszik rád.

nehogy már még ezen edd magad.

2012. márc. 8. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ja,és ha azt mondanád, hogy oké,akkor újrakezded vele, akkor elszaladna
2012. márc. 8. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy miattad tért rossz útra az kamu. De hogy nem talált hozzád hasonlót az lehet igaz is, azt vettem észre, hogy ha egy pasi megcsalja a párját és azért szakítanak, általában nagyon sokáig szenved utána. Nem tudom miért. Nyilván, a férfiaknál nem zárja ki egymást a megcsalás és a szerelem. Utánam is az a pasi kapálózott legtöbbet, aki megcsak 2 hét után. Nem túlzok 5 éven keresztül hallgattam, hogy még mindig szeret.
2012. márc. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, ez úgy van, hogy elöször azért ilyen (iszik, züllik), mert nem akarsz vele lenni, utána, örömében iszin, aztán mert nem hagysz neki elég szabadságot, megfojtod a ragszkodással, ezután mert elhagytad, ha visszamegy hozzá a barátnö, akkor azért, mert neki csak más "levetett" nöje jutott - szóval magyarázat mindig lenne indok rá, ahelyett, hogy a saját tetteiért felelöséget vállana.
2012. márc. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 zokniszörny ***** válasza:
100%
Nehogy elhidd. Bűntudatot akar ébreszteni benne a saját hülyesége miatt. "Mindenki a maga életének kovácsa." Gondolom nem szorítottál puskát a fejéhez, hogy "na márpedig ha most azonnal nem mész el kábítószert eladni, szétlövöm a fejedet!" Úgyhogy erről ennyit.
2012. márc. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Ez az ember egyszerűen gonosz.Fogadjunk,hogy azóta volt már sok nője,csak mindegyiket megcsalta,vagy csak átment rajtuk.Az ilyet le kell sz@rni.Csak a szája jár.
2012. márc. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a legegyszerűbb, másra mutogatni, ahelyett, hogy magába nézne...
2012. márc. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!