Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elbizonytalanodtam? Tanácsokra...

Elbizonytalanodtam? Tanácsokra lenne szükségem. Lehet rossz kategóriába írtam, de úgy gondolom ide legtöbb esetben felnőtt emberek írnak.

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyok együtt a párommal, jövőre lesz az esküvőnk. Mind ketten tudjuk a másik jelszavát. Ma beléptem az egyik közösségi oldalra a párom profiljába és az üzeneteknél olyan írások voltak ahol csajjal és egy sráccal beszélgetett, hogy "de jó nagy csöcse van, bemutathatnál 1-2 ilyen fullos csajnak, csinálhatnánk hármasban megosztoznék veled stb"

Ezen után nagyon elbizonytalanodtam, hogy 2,5 évet vesztegettem el egy olyan férfira aki más csajnak csapja a szelet, aki nem mondja el, hogy munka után elment sörözni hanem titkolja előlem. Persze ha megkérdezem tőle, hogy beszélgettél mostanában valakivel? Azt mondja nem, de 1 hét múlva kiderül, hogy igen.

Mi tévő legyek? Nagyon szeretem nem akarom elhagyni, de ezek a dolgok nagyon rosszul esnek és emiatt csak bizonytalanságot érzek, hogy megéri esküvőt tartani egyáltalán?!

Aki volt ilyen helyzetben, hogyan cselekedett?


2012. márc. 7. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
2,5 éve vagytok együtt, ez még a nagy szerelem ideje, és még így is kapható lenne egy kis gruppenre. Képzeld mi lesz, ha elmúlik a szerelem. Nem kell túl élénk fantázia sem hozzá. Te kicsit féltékeny vagy, lehet, hogy nem alaptalanul. Mindazonáltal lehet, hogy nem lépett félre. Még.
2012. márc. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben vagyok, én is kérdezősködök a páromnál, de nem merek a lényegre térni és elmondani, hogy elolvastam a beszélgetéseit. Amióta egyszer megnéztem, azóta nem merem, így nem is tudok semmiről, persze tudom, hogy ez nem megoldás.

Próbálom a barátai felől kideríteni a dolgot, de persze ők hallgatnak. Én azt választottam, hogy inkább hagyom a dolgot, hátha csak egyszeri dolog volt. Viszont, ha esküvőtök lesz, akkor ezt mindenképp tisztáznotok kellene, mert így belemenni egy házasságba nem éppen jó dolog. Szerintem mondd meg neki, vagy adj ultimátumot, mert így már alapból hazugságra fog épülni a kapcsolatotok.

2012. márc. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, voltam anno ilyen helyzetben. De nem akartam beismerni magamnak hogy hiba ezzel az emberrel együtt lenni. Édes Istenem pedig mennyien mondták, és mennyien próbálták felnyitni a szemem... csak hát "szemellenzőt" hordtam és mindenáron el akartam hitetni magammal és a külvilággal is hogy minket egymásnak teremtettek.

Összeházasodtunk, gyerekünk született.


Később aztán egyértelműen kiderültek a dolgok. Hogy mit tett míg csak jártunk, mit tett az esküvőnk előtti éjszakán is (... nos igen.. hát nem épp barkobázott egy csajjal...), hazudozott össze-vissza.

Már egy szavát sem tudtam elhinni, még azt sem amit kérdezett.

Pokol lett mellette az életem.

És én csak kínoztam és vádoltam magam hogy emiatt az ember miatt mondtam le a legszebb éveimről? ehhez az emberhez kötöttem az életem? meg sem érdemelt.


Nem szépítem, elváltunk. Egyetlen dolgot nem bánok meg soha: a lányomat, mert őt neki köszönhetem. De azt hogy megismerkedtem vele és hogy időt pazaroltam egy olyan alakra akit csak az érdekelt hogy a hátam mögött mennyi csajt tud megd.gni, egy életre megbántam.

2012. márc. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az, hogy elfelejtette beszélt-e valakivel azt még úgy, ahogy betudom a feledékenységének (minden kimegy a fejéből), gruppenes dologra nincs bizonyítékom. Nagyon sokat dolgozik és emiatt is van bennem egy kis reménykedés, hogy ez csak az üzenetben hozta fel.

Másrészt viszont tudom, hogy úgy érzi, vagyis vissza hallom, hogy megtalálta az igazit a személyemben, ezért is vagyok egy kicsit bizonytalan.

2012. márc. 7. 16:21
 5/7 anonim válasza:
Kérj és tarts szünetet. Ezt neki azzal indokold, hogy már nem érzed nála - a hozzád való viszonyulásában - a korábban jellemzőket, s úgy gondolod, mindkettőtöknek időre van szüksége ahhoz, hogy magatokban tisztázzátok érzéseiteket a másikkal kapcsolatban. Ha törékeny ez az érzés, még mindig jobb, ha most törik.
2012. máj. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2013. nov. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Illoise válasza:
Na engem is érdekel hogy mi lett aztán :D
2014. jan. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!