Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondtam anyósomnak, hogy...

Megmondtam anyósomnak, hogy utálom. Ez nagyon gonosz dolog volt?

Figyelt kérdés

3 éve megkeseríti az életünket. Eddig mindent mosolyogva eltűrtem, hogy ne bántsam meg a férjemet. 1 hete nem bírtam tovább és megmondtam neki, hogy gyűlölöm, amiért szándékosan bántja a fiát (és ezáltal engem is kikészít). Megmondtam neki, hogy nem vagyok hajlandó tovább játszani, hogy minden rendben van.

A férjemtől utána bocsánatot kértem, mert tényleg csúnyán kikeltem magamból, de azt mondta, hogy megérti és igazam van. Abban maradtunk, hogy továbbra is nyugodtan jöhet hozzánk az anyja, láthatja az unokáját is, köszönni is fogok neki és ha kérdez valamit, akkor válaszolok, de ne várja tőlem senki, hogy mosolyogva fogom ölelgetni és ne várják, hogy továbbra is eljátszom, hogy barátnők vagyunk. Ez nagyon gonosz dolog volt? Tegnap itt volt nálunk az egész család, anyós meg csak szótlanul ült az asztalnál és meg volt sértődve. Pedig a vendégek miatt még kedves is voltam vele (amennyire csak bírtam), hogy ne vegyék észre a dolgot.


2011. dec. 25. 11:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7%
Ugy nez ki, buszke vagy , hogy vegre alaposan odaszoltal ferjed edesanyjanak. Csak egyet nem ertek. Miert kell a vendegek elott takarni a dolgot hogy utalod anyosodat?
2011. dec. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Ha a fiát bántja, és ő megbocsájtott neked érte, akkor nincs miről beszélni :) Elsősorban a házasságodat kell óvnod, nem a jó híredet a család többi tagja közt.
2011. dec. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%

Bár megértem a dolgot, de az időzítés nem biztos, hogy a legjobb volt...

Remélem, utána Kellemes Karácsonyt kívántál.

2011. dec. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Ez igy normalis volt a reszedrol, s igazad abban, hogy errol nem fontos tudnia az egesz rokonsagnak, hiszen az mar tul megalazo lett volna a mama szamara.
2011. dec. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Teljesen jól tetted!!!!A férjed helyében büszke lennék rád hogy így ki álltál érte!!A legtöbben ezt nem képesek meglépni...remélem ezzel sikerült lekoptatnod a vén ku.rvát!!Sok boldogságot!
2011. dec. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Valaki megmagyarazna, hogy egy fenott fiugyerek miert nem tudja magat megvedeni anyjaval szembe? Miert egy harcias, nagyp.faju menyre marad?
2011. dec. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Ez a FromOz mindig olyan okosságokat tud írni hogy az agyam eldobom...:SSS
2011. dec. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%
Nehogy eldobd, mert meg kevesebb lesz!
2011. dec. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
fromoz.te meg tudnád bántani az édesanyádat, aki felnevelt,enni adott,óvott mindentől stbstb,de most belemászik az életedbe ? mert nekem nem lenne a pofámon annyi bőr...
2011. dec. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%
Nem kell megbantani, csak megbeszelni vele. De, mint meny, ugyis lesulne a pofamrol a bor. Jogosan sertodott meg anyuka.
2011. dec. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!